reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Dziewczyny dzidzia ma sie dobrze, serduszko bije pięknie :) jestem spokojniejsza i taka szczęśliwa :) z @ 8 tydzień i termin porodu na 27.02 ale z usg wychodzi 7 tydzień wiec mysle ze zostanę marcowka :)
następna wizyta 4.08, a 23.08 już mam umówione badania genetyczne :) dostalam skierowanie na badania hiv, toxo itp wiec nie bede musiala placic :)
molly_88 ciesZę sie ze u Ciebie wszystko dobrze :)
@andzelika87 apap można brać bez przeszkód :) bo pytałam dzis o to.

Ja kupilam borówki i jutro będą pierogi :D
Coś z opóźnieniem dostaje wiadomości. Cieszę się że wszystko dobrze!!!!!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pozwolcie, ze i ja sie niesmialo przywitam :-) Wczoraj na tescie wyszedl drugi bladzioch, ale miesiaczka powinna przyjsc dopiero jutro (chociaz lepiej niech nie przychodzi). Jesli wszystko sie uda, to bedzie to moja czwarta ciaza, mam juz dwoje dzieci (synek, 9, corka, 7).
 
Chyba zwariuje, wcześniej odrzucili mnie od słodyczy, dzisiaj mnie jakoś naszła ochota i zjadłam CAŁĄ TABLICZKE! Teraz mi oczywiście niedobrze:/
 
Pozwolcie, ze i ja sie niesmialo przywitam :-) Wczoraj na tescie wyszedl drugi bladzioch, ale miesiaczka powinna przyjsc dopiero jutro (chociaz lepiej niech nie przychodzi). Jesli wszystko sie uda, to bedzie to moja czwarta ciaza, mam juz dwoje dzieci (synek, 9, corka, 7).
Witaj :).

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przez cały dzień tyle postów się nazbierało ze głowa mała hehe tyle czytania i nadrabiania zaległości.. [emoji16]

Tez kiepsko dzisiaj się czuje, ciężko i bez energii a to dopiero początek [emoji12] gdzie tam do marca. Gorąca pogoda chyba nie sprzyja.. [emoji14]

Również nie mam apetytu i się zastanawiam czy w dalszych tygodniach przyjdzie i będę się męczyć z zachciewajkami [emoji848]

Mam pytanie do Was, pracujecie dalej czy już na L4 siedzicie? Zastanawiam się jak długo pracować bo mam lekko. W przyszłym tygodniu idę do szefa powiedzieć ze spodziewam się potomka i nie ukrywam ze trochę się boje [emoji58]
 
Dziewczyny jakie pytania zadajecie lekarzowi na wizycie?
Ja powiem szczerze, że u swojego byłam dopiero raz i to na tak wczesnym etapie, że nie bardzo było o co pytać. Spytałem tylko jakie badania muszę zrobić. Teraz mam 2 sierpnia wiec na pewno spytam o te pierwsze badania prenatalne, pewnie też co do samego usg jeśli mi się coś nasunie. nie mam pomysłu o co można jeszcze pytać, może dla tego że póki co nie widzę nic niepokojącego, nie mam nieprzyjemnych objawów. Bliżej rozwiązania będzie aż więcej pytań, na pewno z nim przedyskutuje kwestie tego, że chciałabym aby był przy porodzie.
 
reklama
Dziewczyny jakie pytania zadajecie lekarzowi na wizycie?
Ja w sumie nie mam żadnych jakichś pytań do lekarza jeśli nie mam żadnych niepokojących objawów.

Senssii ja jestem na zwolnieniu prawie od czasu kiedy się dowiedziałam o ciąży a po wizycie jak zobaczyłam serduszko powiedziałam szefowi i z firmy mam zakaz pracy ale moja praca nie należy do lekkich .
 
Do góry