reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Kochane nie wiem na ile jestescie wierzace ale jest taka modlitwa znaleziona w Grobie Panskim. Jest obietnica Jezusa ze jesli ta modlitwe bedzie odmawiala kobieta w ciazy to urodzi zdrowe Dzieciatko. Ja w pierwszej ciazy ja odmowilam kilka razy i wierze ze dlatego Emilke uratowali dwa razy. Teraz jak sie dowiedzialam o ciazy to tez mowilam. Dzisiaj znow. Wierze ze wszystko bedzie dobrze. Jesli ktoras z Was by chciala Ja odmawiac to daje link.
Link do: MODLITWA DO PANA JEZUSA - ODNALEZIONA PRZY GROBIE PANA JESUSA
 
reklama
Kochane nie wiem na ile jestescie wierzace ale jest taka modlitwa znaleziona w Grobie Panskim. Jest obietnica Jezusa ze jesli ta modlitwe bedzie odmawiala kobieta w ciazy to urodzi zdrowe Dzieciatko. Ja w pierwszej ciazy ja odmowilam kilka razy i wierze ze dlatego Emilke uratowali dwa razy. Teraz jak sie dowiedzialam o ciazy to tez mowilam. Dzisiaj znow. Wierze ze wszystko bedzie dobrze. Jesli ktoras z Was by chciala Ja odmawiac to daje link.
Link do: MODLITWA DO PANA JEZUSA - ODNALEZIONA PRZY GROBIE PANA JESUSA
Dzieki:) ja też znam modlitwę, która działa cuda tylko jest też wymagająca ale jeśli chcesz zerknij sobie wpisz w Google nowenna pompejska:)
 
Odmawialam cala po narodzeniu Emilki w jej intencji :)
:) ja teraz odmawiam za zdrowie naszej Kruszyński w brzuszku a potem za szczęśliwy poród bez komplikacji będę odmawiala:) mnie mocno uspokaja ta modlitwa. Jest jeszcze odlitwa do św Rity moja siostra ja w ciazy odmawiala i po szczęśliwym rozwiązaniu dala na drugie imię córce Rita:) w pierwszej ciazy poronila więc dla niej to dziecko to jest olbrzymi dar:)
 
Dziewczyny czytam o wózkach. Może to za wcześnie. Ale patrze co proponują. Mi podoba się taki póki co
2017-07-19 13.31.05.png
 

Załączniki

  • 2017-07-19 13.31.05.png
    2017-07-19 13.31.05.png
    297 KB · Wyświetleń: 715
Też oglądam. Na razie chcę retro. Wrzucę później, bo nie wiem jak to z tel zrobić chyba że jakoś ogarnę :)

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja już tez tak wstępnie przeglądałam wózki i mam już swój typ .Napewno go kupię jak przyjdzie czas ;)
 

Załączniki

  • IMG_1600.jpg
    IMG_1600.jpg
    221,3 KB · Wyświetleń: 80
Do góry