reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Dokladnie. Temat szczepien to jest jak rzeka. Ja szczepie. Choc z dusza na ramieniu za kazdym razem. Drugie tez bede szczepic.

Dzisiaj na obchodzie ordynator zlecil usg na jutro. Umre ze stresu do tego czasu. Jeszcze mam pojedyncze skrzepy od czasu do czasu. Mam nadzieje ze dzidzius zyje. Dziewczyny czy po poronieniu zawsze boli mocno brzuch? Czy mozliwe ze jak w poniedzialek bylo wszystko dobrze to ze teraz juz serduszko nie bije pomimo ze krwawienie ustalo?

Zastanawia mnie to ustanie mdlosci ;(
Co do szczepień to ja dwa razy szczepilam dzieci. I trzeci raz tez będę szczepić. Moje dzieci w ogóle nie chorują, nigdy nie podawalam im antybiotyków. Jeśli mają przeziębienie to katar trwający 2 dni [emoji4]
Zrozumiałe, ze sie boisz. Ale musisz!!!być dobrej myśli:tak:drugi raz Ci się to nie przytrafi:tak:w marcu bedziesz szczęśliwa mamą:tak:

Ale piękne zdjęcie [emoji173]️


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nadalka 5 +4 bez zarodka to nie jest powód do zmartwień chyba. Ja w poprzedniej ciąży byłam dokładanie w 5 + 4 i był tylko pęcherzyk a w 6 + 2 już serduszko. Myśli zawsze są czy serduszko będzie ale miał prawo być pusty pęcherzyk jeszcze. Głowa do góry! Specjalnie w tej ciąży poszłam w 6+4 żeby się nie nakręcać.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dokladnie. Temat szczepien to jest jak rzeka. Ja szczepie. Choc z dusza na ramieniu za kazdym razem. Drugie tez bede szczepic.

Dzisiaj na obchodzie ordynator zlecil usg na jutro. Umre ze stresu do tego czasu. Jeszcze mam pojedyncze skrzepy od czasu do czasu. Mam nadzieje ze dzidzius zyje. Dziewczyny czy po poronieniu zawsze boli mocno brzuch? Czy mozliwe ze jak w poniedzialek bylo wszystko dobrze to ze teraz juz serduszko nie bije pomimo ze krwawienie ustalo?

Zastanawia mnie to ustanie mdlosci ;(
nie martw się tymi mdłościami, mi też minęła połowa objawów, które miałam, zaczęłam się nakręcać a lekarka wczoraj powiedziała, że wszystko ładnie wygląda. tylko się cieszyć, że nie masz mdłości ;) a może być też tak, że tak działają na Ciebie kroplówki, które Ci podają i jak wyjdziesz wszystko wróci do stanu poprzedniego. wydaje mi się też, że gdybyś miała stracić Maleństwo to krwawienie by się wzmogło, a nie malało
 
Sasanko teraz na pewno ci się uda. Aniołek nad fasolka czuwa. Moja babcia ze strony męża poronila 5 razy, dopiero za 6 się udało. Takie czasy, brak doświadczonych lekarzy w tamtych czasach. Ale nigdy się nie poddała. Walczyła.Wiem ze teraz Tobie się uda. Musi. Nie myśl o poronieniu, nie możesz tak czarno myśleć. Poczytaj książkę, ogarnij te złe myśli. Myśl tylko pozytywnie. Proszę

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Molly trzymaj się kochana. Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze. Ale to dziwne ze dziś nie zrobią usg. Nie chce im się czy co.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
N
Molly trzymaj się kochana. Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze. Ale to dziwne ze dziś nie zrobią usg. Nie chce im się czy co.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem...wlasnie wypisali dziewczyne w 13tc. Trafila tu z tym samym co ja. Zrobili jej usg tylko przy przyjeciu a teraz na odchodne tylko badanie na krzesle. Bez usg. Masakra. Ja sie bede jutro klocic o usg. Przeciez na krzesle nie widac czy z Malenstwem wszystko ok
..
 
reklama
Do góry