reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

1500445096-aaaaaa.jpeg


MOJE 2.5cm szczęścia!!!!!!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak masz ochote na cebule to jedz na potege! :) cebula to naturalny antybiotyk i jak bedziesz ja jadla czesto to zadne infekcje tak powszechne w ciazy Cie nie dopadna ,) no i na zabki zdrowe ;)
może organizm wiedział co robi, bo dość długo męczyło mnie przeziębienie ;) a jak u Ciebie?

@nadalka mam nadzieję, że się za tydzień pojawi się Maleństwo, może faktycznie przesunęła Ci się owulacja?

@Sasanka87 musi być dobrze, wszystkie trzymamy kciuki, plus masz jeszcze wsparcie z góry ;)
 
Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamy! Nazywam się Ewelina i jestem pierwszy raz w ciąży. To 7 tydzień. Jak niektóre z Was pisały to dziwne uczucie jakby to nie o mnie chodziło mimo że już widziałam bijące serduszko :) Moja pierwsze wizyta nie była do końca bezproblemowa okazało się ze mam krwiaka i muszę brać luteine. Lekarz uspokoił że to częste na początku ciąży podobno co 4-5 kobiecie się przytrafia. Wierzę, że się wchłonie. Nie mam żadnych plamień. Jestem dobrej myśli.

Mój termin to 7 marzec :)

Życzę Wam Drogie Panie żeby było wszystko w porządku!

Zaczynam pomału się interesować głównie kwestią szczepienia niemowlęcia zaraz po urodzeniu. Jakoś jestem przeciwna. A co Wy o tym sądzicie?

Pozdrawiam!

Ewelina
Witamy nową marcową mamę:) ja jestem też w pierwszej ciąży i jeszcze nie myślałam o szczepieniach ale chętnie przeczytam opinie mam, które mają już dzieci:)
 
Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamy! Nazywam się Ewelina i jestem pierwszy raz w ciąży. To 7 tydzień. Jak niektóre z Was pisały to dziwne uczucie jakby to nie o mnie chodziło mimo że już widziałam bijące serduszko :) Moja pierwsze wizyta nie była do końca bezproblemowa okazało się ze mam krwiaka i muszę brać luteine. Lekarz uspokoił że to częste na początku ciąży podobno co 4-5 kobiecie się przytrafia. Wierzę, że się wchłonie. Nie mam żadnych plamień. Jestem dobrej myśli.

Mój termin to 7 marzec :)

Życzę Wam Drogie Panie żeby było wszystko w porządku!

Zaczynam pomału się interesować głównie kwestią szczepienia niemowlęcia zaraz po urodzeniu. Jakoś jestem przeciwna. A co Wy o tym sądzicie?

Pozdrawiam!

Ewelina

jeszcze się w sumie tym nie interesowałam, ale póki co jednak jestem za szczepieniami.
 
Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamy! Nazywam się Ewelina i jestem pierwszy raz w ciąży. To 7 tydzień. Jak niektóre z Was pisały to dziwne uczucie jakby to nie o mnie chodziło mimo że już widziałam bijące serduszko :) Moja pierwsze wizyta nie była do końca bezproblemowa okazało się ze mam krwiaka i muszę brać luteine. Lekarz uspokoił że to częste na początku ciąży podobno co 4-5 kobiecie się przytrafia. Wierzę, że się wchłonie. Nie mam żadnych plamień. Jestem dobrej myśli.

Mój termin to 7 marzec :)

Życzę Wam Drogie Panie żeby było wszystko w porządku!

Zaczynam pomału się interesować głównie kwestią szczepienia niemowlęcia zaraz po urodzeniu. Jakoś jestem przeciwna. A co Wy o tym sądzicie?

Pozdrawiam!

Ewelina

Witaj :). Zdecydowanie przeciwna. Nie tylko po urodzeniu, ale w ogóle.
 
reklama
Do góry