reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ja skonczyłam 33 niedawno, czyli 34 w przyszłym roku. Mikołaja jak urodziłam miałam 31 lat. Mogłabym zostać w takim wieku jakim jestem teraz, dobrze mi [emoji2] wcale mi nie tęskno do 20. Teraz mi dobrze, mąż, synek, dom. Wcale nie przekreślam tez myśli o trzecim ale tez nie planuje póki co. Na pewno marzyłam o więcej niż jednym dziecku bo sama mam rodzeństwo, poza tym Miki to najpiękniejsze co nam się w życiu przydarzyło [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć ☺ ja mdłości ciąg dalszy, ani jednego dnia lepszego nie mam :hmm:
Większość z nas po 30 jest. Ja jak urodze to będę miała 34...
 
Hej dziewczyny :)

Dużo piszecie i ciężko jest każdej odpisać wiec postaram się na te wątki które pamietam ;)

To uczucie jak na okres jest normalne, pamietam ze w pierwszej ciąży dzwoniłam z panika do lekarza, ze coś takiego czuje a on mnie uspokajał, ze nie mam się bać ;) chociaż pewnie jakbym teraz to poczuła to znowu bym się martwiła ;)

Ja w grudniu skończę 28 lat

Ja za to czuje się cały czas pełna, nie wiem czy to już ma związek z ciąża ale może ;)

Niestety temat poronień krąży wokół ciąży :( przykro mi, ze tak wiele z nas tego doświadczyło. Życzę nam żeby żadnej z marcowek to nie groziło. Ja poroniłam pierwsza ciąże 6 lat temu w 13 tc.

Ja jutro drugi raz będę robiła betę i stresuje się. Mam nadzieje ze dobrze przyrasta, robię ja przez doświadczenia z tej pierwszej ciąży. Jeśli wszystko jest Ok to do lekarza zapisze się Ok 6 tyg czyli w przyszłym tygodniu, chciałabym już zobaczyć serduszko i spokojnie spać.

Myśle tez o tym co powiem w pracy :( boje się


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
ja schudłam mimo, że staram się jeść więcej- chociaż u mnie jest z tym ciężko, ale ostawiłam cole i mniej ciągnie mnie do słodyczy. aktualnie to co mogłoby mi w ogóle przypominać o ciąży to czasami 'ciągnie mnie' przy jajnikach i mam okrutnie wzdęty brzuch, nigdy aż tak nie miałam. tak bardzo bym chciała już wtorek, żeby mieć pewność, że wszystko ok, jest serduszko i maleństwo rośnie :( coś czuje, że będę żyła tylko tymi wizytami, żeby sprawdzać czy wszystko dobrze.
 
Hej dziewczyny :)

Dużo piszecie i ciężko jest każdej odpisać wiec postaram się na te wątki które pamietam ;)

To uczucie jak na okres jest normalne, pamietam ze w pierwszej ciąży dzwoniłam z panika do lekarza, ze coś takiego czuje a on mnie uspokajał, ze nie mam się bać ;) chociaż pewnie jakbym teraz to poczuła to znowu bym się martwiła ;)

Ja w grudniu skończę 28 lat

Ja za to czuje się cały czas pełna, nie wiem czy to już ma związek z ciąża ale może ;)

Niestety temat poronień krąży wokół ciąży :( przykro mi, ze tak wiele z nas tego doświadczyło. Życzę nam żeby żadnej z marcowek to nie groziło. Ja poroniłam pierwsza ciąże 6 lat temu w 13 tc.

Ja jutro drugi raz będę robiła betę i stresuje się. Mam nadzieje ze dobrze przyrasta, robię ja przez doświadczenia z tej pierwszej ciąży. Jeśli wszystko jest Ok to do lekarza zapisze się Ok 6 tyg czyli w przyszłym tygodniu, chciałabym już zobaczyć serduszko i spokojnie spać.

Myśle tez o tym co powiem w pracy :( boje się


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Nie bój się kochana wszystko będzie dobrze, myśl pozytywnie żeby nie zaszkodzić maluszkowi. On wszystko czuje :)
 
Hej ja dzisiaj nie miałam kiedy przeczytać co napisalyscie .Wyjechaliśmy jednak dzisiaj w moje rodzinne strony i o 18.30 dojechaliśmy.Podroz zleciała szybko.

Zdazylam przeczytać,ze mamy nowa marcóweczek :) Witaj w naszym gronie :)

Jutro postaram się doczytać resztę :) Miłego wieczoru :)
 
Ja właśnie zjadlan kielbaske z grilla i cukinie :)
Ja w sierpniu skoncze 27 lat, mam juz 2 letnią córkę :) zawsze bylo to dla mnie oczywiste ze przynajmniej dwoje dzieci chce mieć, sama mam 4 rodzeństwa i uważam ze to najlepsze co rodzice mogli mi dac :)

Dziewczyny ktore maja kolejną ciąże jakie robicie badania? Robicie kolejny raz różyczke, owa, toxo igm i cytomegalie?
Bo ostatnio na wizycie lekarka kazala mi zrobic wszystko a wcześniej mowila ze jak zajde w ciaze to np. Rozyczki i cytomegali juz nie musze robic bo robilam kilka miesięcy temu :/ i teraz sama juz nie wiem.
 
Ja właśnie zjadlan kielbaske z grilla i cukinie :)
Ja w sierpniu skoncze 27 lat, mam juz 2 letnią córkę :) zawsze bylo to dla mnie oczywiste ze przynajmniej dwoje dzieci chce mieć, sama mam 4 rodzeństwa i uważam ze to najlepsze co rodzice mogli mi dac :)

Dziewczyny ktore maja kolejną ciąże jakie robicie badania? Robicie kolejny raz różyczke, owa, toxo igm i cytomegalie?
Bo ostatnio na wizycie lekarka kazala mi zrobic wszystko a wcześniej mowila ze jak zajde w ciaze to np. Rozyczki i cytomegali juz nie musze robic bo robilam kilka miesięcy temu :/ i teraz sama juz nie wiem.

Ja robię wszystkie badania, nawet HIV. W szpitalu musi być komplet badań. Toxo bada się kilka razy w ciąży. Dla świętego spokoju powtórz wszystkie:tak:
 
reklama
Ja właśnie zjadlan kielbaske z grilla i cukinie :)
Ja w sierpniu skoncze 27 lat, mam juz 2 letnią córkę :) zawsze bylo to dla mnie oczywiste ze przynajmniej dwoje dzieci chce mieć, sama mam 4 rodzeństwa i uważam ze to najlepsze co rodzice mogli mi dac :)

Dziewczyny ktore maja kolejną ciąże jakie robicie badania? Robicie kolejny raz różyczke, owa, toxo igm i cytomegalie?
Bo ostatnio na wizycie lekarka kazala mi zrobic wszystko a wcześniej mowila ze jak zajde w ciaze to np. Rozyczki i cytomegali juz nie musze robic bo robilam kilka miesięcy temu :/ i teraz sama juz nie wiem.
Mi lekarz wykluczyl te badania. No jeżeli byly dobre wyniki to nie ma sensu wydawac pieniedzy poraz drugi.
 
Do góry