reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Ponoc dziewczynki rodzą się mniejsze:)
Witam nowe marcowki.
Tu myslimy pozytywnie, żadna znas nie zazna smutku i tego musimy sie trzymać:)
Pozytywne myślenie przede wszystkim, wszystkie musimy byc dobrej myśli;)
Choc sama dzien dnia rozmyslam:p
Ja jak urodze w marcu bede miala 31 lat:szok: czas leci nie milosiernie:szok::szok::szok:

Ej no, bez geriatrii mi tutaj. Ja się młodo czuję :) ;). Mój kolega jak miał 31 lat to mówił, że mu się już popiół z dupy sypie (za przeproszeniem). Jeszcze inne powiedzenie miał,a le to już bardzo niecenzuralne to pisać nie będę.
 
Ej no, bez geriatrii mi tutaj. Ja się młodo czuję :) ;). Mój kolega jak miał 31 lat to mówił, że mu się już popiół z dupy sypie (za przeproszeniem). Jeszcze inne powiedzenie miał,a le to już bardzo niecenzuralne to pisać nie będę.
Napisz mi na priv, to mezowi bede gadac:D

Ja tez non stop glodna;) dzisiaj ogarnęłam kurczaka z rozna i 2.5 kg arbuza:p
 
Ja w pierwszej ciąży to miałam przez 9 miesięcy niepohamowane obżarstwo :) teraz jestem chora więc na jedzenie nie mam aż takiej ochoty...chociaż śledzika to bym zjadła :) jak to mój mąż skwitował: zaczyna się...
 
Serio dziewczyny ja chyba już mam z dwa kilo na plusie a do porodu hen hen daleko....[emoji3]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w pierwszej ciąży to miałam przez 9 miesięcy niepohamowane obżarstwo :) teraz jestem chora więc na jedzenie nie mam aż takiej ochoty...chociaż śledzika to bym zjadła :) jak to mój mąż skwitował: zaczyna się...
Ja w poprzednich ciazach jadłam kiełbasę tłusta w środku nocy potem kladlam się do łóżka i mój mąż mówił ze śmierdze [emoji3] [emoji4] [emoji3]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w poprzednich ciazach jadłam kiełbasę tłusta w środku nocy potem kladlam się do łóżka i mój mąż mówił ze śmierdze [emoji3] [emoji4] [emoji3]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
haha dobre...z tymi kilogramami to nie musi być tak źle...Jak na ilość jedzenia jaką przyjęłam przez 9 miesięcy to nie przytyłam aż tak dużo...14 kilo
Tak więc jedz bez wyrzutów sumienia...później się będziemy martwiły :)
 
reklama
Do góry