reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Nie wiem czy zależne, ja też to brałam w ciąży z córką i urodziła się 2870/51cm

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
Ponoc dziewczynki rodzą się mniejsze:)
Witam nowe marcowki.
Tu myslimy pozytywnie, żadna znas nie zazna smutku i tego musimy sie trzymać:)
Pozytywne myślenie przede wszystkim, wszystkie musimy byc dobrej myśli;)
Choc sama dzien dnia rozmyslam:p
Ja jak urodze w marcu bede miala 31 lat:szok: czas leci nie milosiernie:szok::szok::szok:
 
Witam wszystkie nowe marcoweczki:) jakoś ostatnio nie miałam siły nic pisać tylko czytałam wasze posty. Co do wieku ja mam 25 lat i to pierwszy mój skarb:) we wtorek usa w 7+1, stresuje się juz:/
 
Ostatnio widzę że coraz więcej par się decyduje na trzecie. Ja kiedyś myślałam że na dwóch pozostanę ale z czasem zamarzyło mi się trzecie. Różnica wieku będzie duża bo 6 i 8 lat, ale teraz przynajmniej mamy już większe mieszkanie to się pomieścimy, a wcześniej tylko dwa nieduże pokoje.
Bo fajnie mieć dużą rodzinę :) ja szczerze mówiąc zatesknilam za pieluszkami, papkami[emoji14] , małymi kochanym stopkami, za spacerami z wózeczkiem, za kolysaniem... za wszystkim..moje dzieci mnie też namawiały bo jeszcze chcą rodzeństwo [emoji4] my za 3 lata tez zmienimy mieszkanie.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bo fajnie mieć dużą rodzinę :) ja szczerze mówiąc zatesknilam za pieluszkami, papkami[emoji14] , małymi kochanym stopkami, za spacerami z wózeczkiem, za kolysaniem... za wszystkim..moje dzieci mnie też namawiały bo jeszcze chcą rodzeństwo [emoji4] my za 3 lata tez zmienimy mieszkanie.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Ja to pewnie 3 nie bede miala bo juz PESEL nie ten. Ty jestes jeszcze młoda, a ja juz jak Matka Geriatryczna:)
 
Rano jak przeczytalam ze Falvit mama ma wit.A wyrzucilam go;) dzisiaj wzięłam Femibion1 i wiecie co, calkowicie inaczej sie czuję i nie mam mdłości:D
 
reklama
Ponoc dziewczynki rodzą się mniejsze:)
Witam nowe marcowki.
Tu myslimy pozytywnie, żadna znas nie zazna smutku i tego musimy sie trzymać:)
Pozytywne myślenie przede wszystkim, wszystkie musimy byc dobrej myśli;)
Choc sama dzien dnia rozmyslam:p
Ja jak urodze w marcu bede miala 31 lat:szok: czas leci nie milosiernie:szok::szok::szok:
Czasami zanim człowiek się zorientuje jakaś czarna myśl przeleci z tyłu głowy. Mój mąż mnie ustawia do pionu :) Pyta się dlaczego skupiam się na tej nieudanej ciąży zamiast na tej z której mam 5 letniego synka i była książkowa :) No i w sumie ma racje :)

A co do wieku... to do geriatrycznej mamy jeszcze Ci bardzo dużo będzie brakowało :) co Ja bym dała żeby mieć chociaż to 31 ;)
 
Do góry