reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

a tak swoją drogą ja na razie biorę sam kwas foliowy, bo jak się dowiedziałam o ciąży to następnego dnia Mąż poleciał do apteki po niego, a nie wiedziałam, że są jakieś specjalistyczne i lekarka powiedziała, że mam spokojnie skończyć to opakowanie, a potem wykupić te typowo dla ciężarnych ;)
 
reklama
Ja biorę femibion. Na razie ciagle 1 a od 12 tyg femibion 2.
1500190623-aaaaaa.jpeg



p19u3e3kper76bod.png

qb3c3e5ehadcy4z5.png
Ja tez bralam to w pierwszej ciąży, lekarz mi mowil( nie wiem ile w tym prawdy) ze po tych tabletkach dzieci rodzą się duże:) mój Kubus urodzil sie 4080/58:)
 
Dziewczyny - ratujcie. Już umieram. Po tygodniu chorownia jest coraz gorzej.... jestem typowo przeziębiona, nic więcej, ale leci mi ciurkiem z nosa woda, oczy mam załzawione... kicham jak obląkana... kaszle... do tego mam chrype ale bez większego bólu gardła (od kaszlu pewnie), a kaszel od kataru....
pije heranty z cytryną, pomarańszą, miodem, imirem, cybamonem.... kupiłam oscilocoicinium, taki syrop dla cięzarnych z naturalnych składnijków i nic nie pomaga.... jutro pojde do lekarza, ale może znacie jakis cudowny sposob jeszcze????
 
Dziewczyny - ratujcie. Już umieram. Po tygodniu chorownia jest coraz gorzej.... jestem typowo przeziębiona, nic więcej, ale leci mi ciurkiem z nosa woda, oczy mam załzawione... kicham jak obląkana... kaszle... do tego mam chrype ale bez większego bólu gardła (od kaszlu pewnie), a kaszel od kataru....
pije heranty z cytryną, pomarańszą, miodem, imirem, cybamonem.... kupiłam oscilocoicinium, taki syrop dla cięzarnych z naturalnych składnijków i nic nie pomaga.... jutro pojde do lekarza, ale może znacie jakis cudowny sposob jeszcze????
Mleko czosnek i masło, albo zamiast masła miód. Wyciskasz czosnek z dwa ząbki do mleka to do mikrofali na 2minuty jak trochę ostygnie to łyżeczkę masła albo miodu. I tak dwa razy dziennie. Na Mnie to działa bardzo dobrze polecam[emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
o kurde kawał chłopa! ciekawe czy faktycznie może być to zależne od tabsów
Ponoc cos w tym jest. Widzialam na niektórych wątkach ten temat poruszany.
Dziewczyny - ratujcie. Już umieram. Po tygodniu chorownia jest coraz gorzej.... jestem typowo przeziębiona, nic więcej, ale leci mi ciurkiem z nosa woda, oczy mam załzawione... kicham jak obląkana... kaszle... do tego mam chrype ale bez większego bólu gardła (od kaszlu pewnie), a kaszel od kataru....
pije heranty z cytryną, pomarańszą, miodem, imirem, cybamonem.... kupiłam oscilocoicinium, taki syrop dla cięzarnych z naturalnych składnijków i nic nie pomaga.... jutro pojde do lekarza, ale może znacie jakis cudowny sposob jeszcze????
Zdziwiona jestem, ze jeszcze nie bylas u lekarza:confused:
 
Ponoc cos w tym jest. Widzialam na niektórych wątkach ten temat poruszany.

Zdziwiona jestem, ze jeszcze nie bylas u lekarza:confused:

Byłam w środę, na razie kazała nic nie brać ze względu na wczesną ciążę....a jak się pogorszy to mam przyjść... niestety w weekend ona nie przyjmuję, więc mam związane ręce i dopiero jutro mogę iść... a wydawało mi się w piątek że już jest lepiej.
 
Dziewczyny - ratujcie. Już umieram. Po tygodniu chorownia jest coraz gorzej.... jestem typowo przeziębiona, nic więcej, ale leci mi ciurkiem z nosa woda, oczy mam załzawione... kicham jak obląkana... kaszle... do tego mam chrype ale bez większego bólu gardła (od kaszlu pewnie), a kaszel od kataru....
pije heranty z cytryną, pomarańszą, miodem, imirem, cybamonem.... kupiłam oscilocoicinium, taki syrop dla cięzarnych z naturalnych składnijków i nic nie pomaga.... jutro pojde do lekarza, ale może znacie jakis cudowny sposob jeszcze????

Czosnek i lipa.
 
Witajcie! Mało piszę ale regularnie Was czytam.
Co do witamin- w poprzedniej ciąży gin polecał mi Omegamed Optima/Optima forte - mają miedzy innymi 200mcg jodu, o którym pisała kilka stron wcześniej jedna z Was. Tym razem chyba też je kupię.

Andżelika87- mój synek miał kiedyś stan zapalny siusiaka- lekarka kazała robić okłady z rivanolu, dawać dużo picia+ przepisała furaginę w jakiejś minimalnej dawce, tylko u nas widać było, że małego bardzo boli, więc dodatkowo musieliśmy podjechać do chirurga, żeby wypłukał to co tam zalegało, ale to trwało dosłownie 2 sekundy.

Wczoraj miałam okropną migrenę, coś okropnego, podejrzewam, że to dlatego, że już się stresuję jutrzejszą wizytą u gina.
Bardzo fajny ten lek omegamed. Ja powinnam brać żelazo i jod no i ta witaminę D. Ale biorę falvit mama i juz nie chce łączyć.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@andzelika87 to u mnie sie nie sprawdzilo z duzym dzieckiem, bo cala ciąże bralam femibion a Ewcia wazyla 2900 :)
Teraz biore tylko kwas foliowy a jak skończę go to dopiero zacznę jakies witaminy.
@AnetaManiak idz jutro do lekarza, w ciazy lepiej każde przeziębienie konsultować :)

U nad dzis nareszcie w miarę ciepło :)
 
Do góry