reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ewusia ja na wczorajszej wizycie tez soe dowiedzialam ze mam cyste ake moja gin mi powiedziala ze mam o tym wogole zapomniec bo to nic takiego i sie samo wchlonie. Takze glowa do gory.

Witam dwie nowe kolezanki i serdcznie gratuluje :)

Co do palenia czy to e-papierosow czy normalnych dla mnie jest tylko jedno rozwiazanie. RZUCIC! To nie sa cukierki. Badania badaniami ja bym nie ryzykowala potwierdzenia badz zaprzeczenia badaniom na przykladzie swojego dziecka. Wiadomo ze to trudne. To nalog. Ale jestes dorosla i chyba dobrze wiesz jak powinnas postapic. Zmusic sie do rzucenia. Jestes odpowiedzialna za zdrowie i zycie swojego dziecka. Ja natomiast UWIELBIAM wino. Ale i w pierwszej i drugiej ciazy nie napilam sie i nie napije choc mnie korci. Zwlaszcza zima..grzane winko...mniam.... mam nadzieje ze znajdziesz w sobie sile i MADROSC. i to Ty pozadzisz swoim zyciem a nie nalog :) trzymam kciuki...bedziemy Cie tu wspierac :) albo lac jak nie rzucisz :p
 
reklama
Aha..co do badan..to ja chodze do gin na NFZ i to wszystko z free.. tylko na prenatalne bede chodzic prywatnie...bo moja gin nie ma sprzetu az tak dobrego :)
 
Hej :) witam nowe koleżanki i gratuluje udanych wizyt ❤️
Ja już oczywiście od 6.30 nie śpię.Dzisiaj miałam bardzo pracowita noc.Moja praca mi się śniła.Sprzatalam schody i myłam okna caaaala noc :rolleyes2:
 
Ewusia ja na wczorajszej wizycie tez soe dowiedzialam ze mam cyste ake moja gin mi powiedziala ze mam o tym wogole zapomniec bo to nic takiego i sie samo wchlonie. Takze glowa do gory.

Witam dwie nowe kolezanki i serdcznie gratuluje :)

Co do palenia czy to e-papierosow czy normalnych dla mnie jest tylko jedno rozwiazanie. RZUCIC! To nie sa cukierki. Badania badaniami ja bym nie ryzykowala potwierdzenia badz zaprzeczenia badaniom na przykladzie swojego dziecka. Wiadomo ze to trudne. To nalog. Ale jestes dorosla i chyba dobrze wiesz jak powinnas postapic. Zmusic sie do rzucenia. Jestes odpowiedzialna za zdrowie i zycie swojego dziecka. Ja natomiast UWIELBIAM wino. Ale i w pierwszej i drugiej ciazy nie napilam sie i nie napije choc mnie korci. Zwlaszcza zima..grzane winko...mniam.... mam nadzieje ze znajdziesz w sobie sile i MADROSC. i to Ty pozadzisz swoim zyciem a nie nalog :) trzymam kciuki...bedziemy Cie tu wspierac :) albo lac jak nie rzucisz :p


Dzięki! no właśnie mój lekarz nic nie powiedział... nic o wchłonięciu. Ale naprawdę dziękuję Wam dziewczyny, uspokoiłyście mnie wczoraj...
 
Witam dziewczyny :)
Dwa dni temu test niespodziewanie wyszedł pozytywny:) niespodziewanie ponieważ już przyzwyczaiłam się do 1 kreski co miesiąc. Na początku wydawało mi się ze mam omamy ale zdecydowanie tam jest :) staraliśmy się o ta ciąże 9 miesięcy. Mamy już synka który w listopadzie skończy 5 lat tak wiec różnica wieku między dziećmi będzie dosyć duża:)
Wczoraj wieczorem beta potwierdziła mi czwartkowy test także dumnie dołączam do grona marcowek 2018 :) termin wg om 20.03.2018 :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witam dziewczyny :)
Dwa dni temu test niespodziewanie wyszedł pozytywny:) niespodziewanie ponieważ już przyzwyczaiłam się do 1 kreski co miesiąc. Na początku wydawało mi się ze mam omamy ale zdecydowanie tam jest :) staraliśmy się o ta ciąże 9 miesięcy. Mamy już synka który w listopadzie skończy 5 lat tak wiec różnica wieku między dziećmi będzie dosyć duża:)
Wczoraj wieczorem beta potwierdziła mi czwartkowy test także dumnie dołączam do grona marcowek 2018 :) termin wg om 20.03.2018 :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Witaj w naszym gronie :)
 
Do góry