reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Witam!!!
Jestem tu pierwszy raz z super nowiną ;) 30 czerwca- dwa testy z wynikiem pozytywnym, 13 lpca ginekolog potwierdził 6tygodni i 3 dni, 6,1 mm dzidzusia, bijące serduszko, niesamowite uczucie.Termin +- 05.03.2018 Pierwsza ciąża, udało się za pierwszym razem ;) oby wszystko się powiodło ;)
 
reklama
Witam!!!
Jestem tu pierwszy raz z super nowiną ;) 30 czerwca- dwa testy z wynikiem pozytywnym, 13 lpca ginekolog potwierdził 6tygodni i 3 dni, 6,1 mm dzidzusia, bijące serduszko, niesamowite uczucie. Pierwsza ciąża, udało się za pierwszym razem ;) oby wszystko się powiodło ;)
Witaj w naszym gronie:D i gratuluję:D
 
a to akurat nie jest prawda, ja się bardziej martwię wpływem samej nikotyny bo ona jest tu substancją czynna, ale mocno pracuje nad rzuceniem dziadostwa, gdybym wierzyła, że tak szybko zajdę w ciążę to bym już dawno się za to zabrała, a tak myślałam ' i tak pewnie się nie uda, ludzie latam się starają' xd
Przed zajściem też paliłam ale e-szisze i najczęściej tylko aromaty bądź z bardzo niską zawartością nikotyny 3mg. Ja tego dużo nie paliłam ale czasami i zwykłego papierosa też zapaliłam. Ale Mi się udało z dniem zrobieniem testu od razu to rzucić. Jeżeli chodzi o palenie tego to najważniejsze jakie kupujesz liqidy. Czytałam bardzo dużo o badaniach przeprowadzonych na nich. Nie kupuj liqidów z niepewnych źródeł ponieważ aromaty w nich stosowane są zbyt chemiczne. Lepiej wydać więcej kasy ale z gwarancją, że nie jest to np wlany perfum bo i takie przypadki się zdarzyły. Zostało przeprowadzone badanie w jednym pomieszczeniu było 20palaczy e-papierosów w drugim 20 palaczy zwykłych papierosów. Potem zrobili pomiary. I co się okazało, że powietrze w tym pierwszym było praktycznie czyste w tym drugim wiadomo tyle substancji, że jakby dłużej tam przebywać to by się człowiek jakiejś choroby nabawił. Według wyników ale to jakoś tam w Ameryce przeprowadzonych wynika iż e-papierosy są w stosunku do zwykłych papierosów 1-150 mniej szkodliwe. O tyle Mniej substancji smolistych mają.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przed zajściem też paliłam ale e-szisze i najczęściej tylko aromaty bądź z bardzo niską zawartością nikotyny 3mg. Ja tego dużo nie paliłam ale czasami i zwykłego papierosa też zapaliłam. Ale Mi się udało z dniem zrobieniem testu od razu to rzucić. Jeżeli chodzi o palenie tego to najważniejsze jakie kupujesz liqidy. Czytałam bardzo dużo o badaniach przeprowadzonych na nich. Nie kupuj liqidów z niepewnych źródeł ponieważ aromaty w nich stosowane są zbyt chemiczne. Lepiej wydać więcej kasy ale z gwarancją, że nie jest to np wlany perfum bo i takie przypadki się zdarzyły. Zostało przeprowadzone badanie w jednym pomieszczeniu było 20palaczy e-papierosów w drugim 20 palaczy zwykłych papierosów. Potem zrobili pomiary. I co się okazało, że powietrze w tym pierwszym było praktycznie czyste w tym drugim wiadomo tyle substancji, że jakby dłużej tam przebywać to by się człowiek jakiejś choroby nabawił. Według wyników ale to jakoś tam w Ameryce przeprowadzonych wynika iż e-papierosy są w stosunku do zwykłych papierosów 1-150 mniej szkodliwe. O tyle Mniej substancji smolistych mają.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

no właśnie wydaje mi się, że brak tych substancji smolistych i tlenku węgla wpływa nie zmniejszenie zagrożenia, nowego płynu nie kupie już napewno [te co kupowałam też były ok, bo swojego zdrowia podejrzanymi rzeczami też nie chciałam wbrew pozorom ryzykować], ale ten co mam dalej mnie kusi ;< na szczęście nie dużo go zostało. Jak już zobaczę serduszko to będzie w ogóle łatwiej w to wszystko uwierzyć.

W ogóle chciałabym się już wszystkim chwalić, to jest tak szczęśliwa wiadomość, że chciałabym żeby cały świat z mną skakał ze szczęścia! ;D durne trochę ;pp a na razie wiedzą nasi rodzice, rodzeństwo i moja bardzo bliska przyjaciółka.
 
Dzisiaj was wczesniej opuszcze:) zjadlam vifona zloty kurczak, no tragedia na takie badziewie mnie nalecialo:D dobrej nocy wam życzę i spokojnej przede wszystkim:D do jutra mamusie;)
 
no właśnie wydaje mi się, że brak tych substancji smolistych i tlenku węgla wpływa nie zmniejszenie zagrożenia, nowego płynu nie kupie już napewno [te co kupowałam też były ok, bo swojego zdrowia podejrzanymi rzeczami też nie chciałam wbrew pozorom ryzykować], ale ten co mam dalej mnie kusi ;< na szczęście nie dużo go zostało. Jak już zobaczę serduszko to będzie w ogóle łatwiej w to wszystko uwierzyć.

W ogóle chciałabym się już wszystkim chwalić, to jest tak szczęśliwa wiadomość, że chciałabym żeby cały świat z mną skakał ze szczęścia! ;D durne trochę ;pp a na razie wiedzą nasi rodzice, rodzeństwo i moja bardzo bliska przyjaciółka.
Ja Ci opowiem swój przykład. Zanim zaczęłam palić e-szisze paliłam zwykłe papierosy. Nie dużo ale paliłam i wiadomo kondycha okropna szybko się męczyłam i w ogóle. Jakieś 1.5roku temu jak się przerzuciłam na e to tak po miesiącu zauważyłam różnice. Spacery z psami Mnie nie męczył chodzenie po schodach również i co najlepsze przestałam pochrapywać. A jak wiadomo, płuca się same oczyszczają i regenerują jak przestaje się palić. Także jestem pewna, że są w dużej mierze Mniej szkodliwe niż zwykłe[emoji6][emoji6][emoji6].

U Mnie już bardzo dużo ludzi wie o ciąży ale to dlatego bo My się leczyliśmy i nie ukrywaliśmy tego przed nikim i bardzo dużo znajomych trzymało za nas kciuki [emoji1][emoji1][emoji1]no i teraz chwalą się między sobą, że nam się udało[emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry