reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Oj to przepraszam. Ale czasami bywa i tak, że się nagle podnosi. Trzymam za Was kciuki Kochana. Ja jestem po jednej stracie i stymulacji bo u nas jest problem z nasieniem. I do tego jestem w szpitalu bo od wczoraj mam spuchniętą twarz jak bokser po walce. Z wyników ponoć to przeziębienie tylko w bardzo dziwny sposób Mi się objawia

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też za Was trzymam kciuki. Również jestem po jednej stracie i mąż ma także problem z nasieniem

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
no coś Ty? ja pierdziele... bez znieczulenia? chyba bym się posrała... jezuuuu.... ale nie... no ja nie dam rady bez. Jestem przerażona :oo: Jejku i to jeszcze dwójka Ci poszła... mi chociaż z tyłu... szóstka... nie widać za bardzo, no ale trzeba zrobić. AAAAAAAaaaaa!!!!!
Oj nie panikuj nie bolało. Może da ci znieczulenie dla dzieci, nie stresuj się. :)
Oj to przepraszam. Ale czasami bywa i tak, że się nagle podnosi. Trzymam za Was kciuki Kochana. Ja jestem po jednej stracie i stymulacji bo u nas jest problem z nasieniem. I do tego jestem w szpitalu bo od wczoraj mam spuchniętą twarz jak bokser po walce. Z wyników ponoć to przeziębienie tylko w bardzo dziwny sposób Mi się objawia

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Zdrowia Ci życzę :*
 
No właśnie, co do objawów? Macie jakieś? Ja się czuję, jakby nic się nie zmieniło. No zupełnie nic. Żadnych bólów, mdłości, powiększonych piersi, nic. W poprzedniej ciąży coś tam mnie pobolewalo, teraz kompletna cisza.

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom

jezuuuuuu DZIEWCZYNY!!!!

Jadłam bułkę w pracy... i złamał mi się ząb!!!

Normalnie odpadł mi kawałek zęba...
jestem załamana... i wściekła :crazy:

Jutro idę do dentysty, ale to jest moja pierwsza wizyta u dentysty w ciąży. W poprzedniej ciąży nie robiłam nic z zębami. A teraz? Przecież jakieś znieczulenie, uzupełnienie tego zęba... I tak się cieszę, że nie boli póki co...
Znieczulenia teraz takie specjalne są, że są dostosowane dla kobiet w ciąży. Zapytaj swojego dentystę, na pewno coś doradzi :)

Byłam dzisiaj u lekarza. Beta za niska. Może być to ciąża biochemiczna. Progesteron narasta prawidłowo. Zalecamy 2 tygodnie mam powtórzyć badania. Strasznie się boję

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie martw się na zapas. Beta jest faktycznie niska, ale podobno potrafi nagle skoczyć i wszystko jest ok, dlatego trzymam mocno kciuki...Nie chcesz powtózyć bety za 2 dni żeby zobaczyć czy przyrasta?

Dziewczyny, mam wyniki bety. Z 281 przedwczoraj, dzisiaj skoczyła do 768 [emoji7]

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom

Piękny wynik, gratuluję ;-)
 
reklama
jezuuuuuu DZIEWCZYNY!!!!

Jadłam bułkę w pracy... i złamał mi się ząb!!!

Normalnie odpadł mi kawałek zęba...
jestem załamana... i wściekła :crazy:

Jutro idę do dentysty, ale to jest moja pierwsza wizyta u dentysty w ciąży. W poprzedniej ciąży nie robiłam nic z zębami. A teraz? Przecież jakieś znieczulenie, uzupełnienie tego zęba... I tak się cieszę, że nie boli póki co...

spokojnie Kochana!
moim pierwszym objawem pierwszej ciąży był złamany ząb :D ale tak dużo się złamało, że został tylko korzeń. A teraz też jestem na świeżo w temacie bo jestem w trakcie leczenia zębów, a tu niespodzianka ciąża :)
A więc tak: oto wczorajszy email od mojego dentysty. Ja jestem alergikiem lekowym także temat znieczuleń jest mi dobrze znany :p

Dzień dobry.

U pacjentek w ciąży nie wykonujemy zdjęć rtg, a są one niezbędne w czasie leczenia endodontycznego (kanałowego). W czasie ciąży staramy się ograniczać podawanie wszystkich leków. W takim wypadku są dwie drogi. Pierwsza: leczymy zeby i zakładamy w kanałach wypelnienie tymczasowe, kończymy leczenie po porodzie. Druga: leczymy całkowicie, po porodzie robimy zdjęcie rtg, w wypadku niepełnego wyleczenia, leczenie powtarzamy. W ciązy znieczulająco podajemy mepivacaine, po wcześniejszym teście alergicznym.

Pozdrawiam Ireneusz Karbownik OMEGA DENT

Teraz nie zatruwa się zębów. Leczy się kanałowo najednej wizycie. Znieczula się i wyciaga nerwy, oczyszcza kanały, wypełnia i wypełnia. U kobiet w ciąży daje się to znieczulenie mepivacaine i wyciąga nerw, oczyszcza kanały i delikatne wypełnienie specjalnym środkiem odkażającym. Po porodzie wypełnia się kanał i wypełnia.
Ale być może u Ciebie wystarczy tylko znieczulenie, borowanie i wypełnienie :)
Pozdrawiam
 
Do góry