reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Hej babeczki. Ja matka dwójki juz dzieci przechodzę kompletne zaćmienie umysłu. :D Kiedy macie pierwsze USG? ja jestem umówina 17 lipca, to będzie 6tc i 1d. Nie pamiętam czy juz będzie widać serduszko czy nie? na razie robie bete zeby zobaczyć czy dobry przyrotst jest.
A ja po 3 dzieci to dopiero mam zaćmienia :eek: Ja mam wizytę we wtorek i napewno będzie USG i tez będę miala chyba 6t1d i lekarka mówiła,ze już powinno być serduszko :blink:
 
reklama
Dziewczyny ja jednak zdecydowałam z mężem, że nie będziemy czekać na następną wizytę do 2 sierpnia i umówiliśmy się na usg na 18 lipca (to będzie początek 8 tyg.). Trochę mi ulżyło bo nie będę musiała tyle czekać, mam nadzieję, że 18 usłyszymy serduszko:)
 
Dziewczyny ja jednak zdecydowałam z mężem, że nie będziemy czekać na następną wizytę do 2 sierpnia i umówiliśmy się na usg na 18 lipca (to będzie początek 8 tyg.). Trochę mi ulżyło bo nie będę musiała tyle czekać, mam nadzieję, że 18 usłyszymy serduszko:)
I bardzo dobrze:) na pewno uslyszycie juz serduszko:tak:
 
Ja w sumie nic o sobie nie napisalam :) jestem Paula, mam 27 lat. Od niespelna 8 lat jestem mama Aleksa. Pracuję jako instruktor w McDonalds (bywa ciezko psychicznie i fizycznie, plus monitory, wiecznie na nogach, opary wiec ciekawe ile bede mogla pracować), kocham muzykę, moich dwoch cudownych facetów, dlugie spacery i nieszablonowe filmy. O ksiazkach to juz nie wspomnę :) mam nadzieje, ze bede mogla tu zostać... marzylam o marcu :)
 
Ja w sumie nic o sobie nie napisalam :) jestem Paula, mam 27 lat. Od niespelna 8 lat jestem mama Aleksa. Pracuję jako instruktor w McDonalds (bywa ciezko psychicznie i fizycznie, plus monitory, wiecznie na nogach, opary wiec ciekawe ile bede mogla pracować), kocham muzykę, moich dwoch cudownych facetów, dlugie spacery i nieszablonowe filmy. O ksiazkach to juz nie wspomnę :) mam nadzieje, ze bede mogla tu zostać... marzylam o marcu :)
Nie nie bedziesz mogla zostac:dry:ty musisz z nami zostac . w kupie raźniej przetrwac nudne 9 miesiecy:D
 
Ja idę 11.07, będzie w 6+4. W poprzedniej ciąży bylam w 5+4 i był tylko pęcherzyk, gin kazał przyjść za kilka dni i w 6+2 juz było serduszko [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry