reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Mam 22 lata, 3-letnią córeczkę, mieszkamy z narzeczonym w Szczecinie, ale planujemy wyprowadzkę. Interesuję się makijażem, fryzurami (związane z moim zawodem), anime, mangami, dramami azjatyckimi, jestem aktywna fizycznie, wegetarianka, z przekonań buddystka. Nic więcej nie przychodzi mi do głowy :)
Więcej nie trzeba:D
Na kiedy masz wizytę:)
 
reklama
Hej babeczki. Ja matka dwójki juz dzieci przechodzę kompletne zaćmienie umysłu. :D Kiedy macie pierwsze USG? ja jestem umówina 17 lipca, to będzie 6tc i 1d. Nie pamiętam czy juz będzie widać serduszko czy nie? na razie robie bete zeby zobaczyć czy dobry przyrotst jest.
 
Byłam u lekarza. Czekamy trzy tygodnie aż ciąża się rozwinie lub nie i dojdzie do poronienia lekarz chce przygotować mnie na każdą ewentualność. Dostałam luteinę 2 razy dziennie do pochwowo plus jakiś lek. Mają pomóc ciąży. Jednak nie daje 100% pewności że wszystko będzie dobrze.
Jeśli się utrzyma ciąża to od razu skierowanie do Poradni Patologii ciąży dla kobiet z cukrzycą. Ogólnie tam będą mnie prowadzić a on będzie dawać L4 i w razie W jest na miejscu.
Bardzo was proszę o kciuki i żebym nie zwariowała przez te trzy tygodnie. Dodam że lekarza nie zmienię. Prowadzi mnie od 12 lat i to przyjaciel rodziny.
Ja również mocno trzymam kciuki:) Trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze:)
 
Dzisiaj oficjalnie się potwierdziło :) Z dzieckiem wszystko dobrze. Wprawdzie jest niespodzianką, ale jaką miłą ;) Trudno mi się będzie przestawić znowu na tryb ciążowy i zrezygnować z niektórych rzeczy, ale cóż.
Mi tez będzie ciężko. Z mężem staralismy sie 9 cykli i dalam sobie spokój i ooo klopsik się trafił.
 
reklama
Do góry