reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Cześć:) nieśmiało (bo raczej nie udzielam się na forach;) dołączam się do tego wątku:) aktualnie to mój 5 tydzień i jeden dzień, choć jeszcze czekam na gina... więc mam nadzieję że nie zapeszę...
Witaj w naszym gronie:D u nas żadna nie zapeszy pisząc nieśmiało:) nas wszystkie czeka nudne 9 miesięcy:D głowa do góry, wszystko będzie ok:)
 
reklama
Myślałam, że to ja się ciągle czymś nakrecam, a widzę, że większość tak ma:) dobrze, że w środę mam lekarza. Może jeszcze serduszka nie zobaczę ale zawsze będę wiedziała co i jak się dzieje i mam nadzieję, że trochę się uspokoje:)
 
Cześć dziewczyny poczytuje Was trochę, mam nadzieję że dołączę, 7 planowana @ więc czekam, a wszystkim zafasolkowanym życzę spokojnych 9 miesięcy. [emoji8]
Ewusia12 ja mam 23. I dwie córeczki w domu 6 i 4 lata, miałam opory co do 3 dziecka, zawsze chcieliśmy ale myślałam że dopiero koło 30 mojej, bo mój mąż ma już 36 [emoji12] i tak narazie nie mam jak ruszyć do pracy bo nie mam opieki do dziewczynek, to stwierdziliśmy że teraz a później gdy teść przejdzie na emeryturę to spokojnie pójdę do pracy. Zobaczymy czy się uda [emoji4]

To w takim razie trzymam kciuki żeby się udało!!! :happy: gdzie mieszkasz? :biggrin2:
 
T
A teraz ktory tydzien ci przypada? Mi sie wydaje ze u mnie powinno za tydzien cosjuz widać. Owu przypadlami wczesniej, test wyszedl3 dni przed@ i to z wieczornego moczu. Wiec moze i cos bedzie. Nie znam sie. W poprzedniej ciąży dowiedziałam się po 6 .:)
Hej teraz mam 5 tydzien
 
J
Kochana a jaki tydzień i dzień ciąży Ci dzisiaj wypada?? Bo chciałabym porównać ze sobą. Ja miałam w piątek usg był to 5t2d (wyliczane z @ ale Ja miałam późną owulacje bo w 17/18 dc) i pęcherzyk miał 5mm. Z tego co wyczytałam w internecie to mieści się w normie, zresztą lekarz powiedział Mi to samo[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja właśnie tez 5t2d i pęcherzyk 6mm.W ogóle to czuje się okropnie.Jestem normalnie bez siły,ciagle śpiąca .W buzi susza ,normalnie muszę pic co chwile bo nie mam śliny.Rano wstaje jak Zombii.Do tego pobolewa mnie głowa i raz mi zimno a za chwile goraco:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Ja też się zastanawiam nad tym kiedy iść na L4 bo mdłości mam coraz gorsze Umowę mam do końca sierpnia więc czekam aż mi przedłużą i wtedy powiem w pracy. Myślicie, że to dobry pomysł?
Myślę tak jak dziewczyny, żebyś poczekałą do przedłużenia umowy i wtedy na L4 ;) Ja z córką pracowalam do 8m-ca z miesieczną przerwą na początku, ale uważam że jak ktoś się źle czuje to nie ma co się zastanawiać tylko siedzieć w domu :)

Cześć:) nieśmiało (bo raczej nie udzielam się na forach;) dołączam się do tego wątku:) aktualnie to mój 5 tydzień i jeden dzień, choć jeszcze czekam na gina... więc mam nadzieję że nie zapeszę...
Witam i życzę spokojnych 9mcy:)
 
Chyba mam najstarszą ciążę z Was wszystkich patrząc po suwaczkach. Jutro na 9 wizyta, chyba umrę z nerwów.... Myślicie, że 6+1 może być serduszko przy owu z 7 czerwca i pozytywnym teście tydzień przed @?:)
 
Chyba mam najstarszą ciążę z Was wszystkich patrząc po suwaczkach. Jutro na 9 wizyta, chyba umrę z nerwów.... Myślicie, że 6+1 może być serduszko przy owu z 7 czerwca i pozytywnym teście tydzień przed @?:)

Ja myślę, że jeśli sprzęt ma lekarz dobry to może być już widać. My też mamy jutro wizytę z tym, że u nas na 20 i to 5t2d więc pewnie u nas nic nie zobaczymy. Też się potwornie stresuje ale z drugiej strony sie cieszę bo liczę ze może wizyta mnie troszkę uspokoi. Życzę żebyś zobaczyła już serduszko:) koniecznie daj znac jak poszło:)
 
reklama
Do góry