reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Cześć dziewczyny chciała bym do was dołączyć termin 30/31 wiec juz zamykam marzec [emoji2].
1500974316-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj.
Kurcze ja początek marca a tu już z końca termin. Dopiero co zaczelysmy pisać A tu już kwietniowe mamusie lada dzień będą.

Dziewczęta ani się obejrzymy a zaczniemy porody opisywać :-) :)
 
reklama
Przepraszam Ja zapomniałam, że Ty w szputalu jesteś. Czy już wyszłaś?? Kochana a masz pewność kiedy była owulacja?? Bo wiesz wystarczy parę dni różnicy i już ciąża młodsza

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale Zobacz kochana jaka wartość beta osiaga w 13 tyg a to juz 9 i tak malo

Ja mialam dwa tygodnie mlodsza bo owu mialam później w dniu okresu :D
Cykle nieregularne przed ciaza
 
Biorę kwas foliowy i w witaminach też jest kwas foliowy. Pytałam gina czy nie za dużo tego kwasu będzie to powiedział że kwasu foliowego nie da się przedawkowac. Organizm wchłania tyle ile potrzebuję A reszta jest wydalana z moczem. I mi akurat kazał odstawić witaminy. Powiedział że jeśli wyniki dobre to niepotrzebna dodatkowa dawka sztucznych witamin. Więc póki co tylko kwas foliowy biorę.

Dzisiaj robiłam też badania. 115zł poszło :errr:
Dobrze ze to napisalas to mnie troche uspokoilas bo juz sie balam ze moze cos niedopatrzylam i nie powinnam.brac tego kwasu juz. Ale jak tak to spoko to juz sie nie martie. [emoji3]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
u[/QUOTE]
Cześć dziewczyny, ja tez chciałabym dołączyć do Waszego grona.mam na imię Justyna i jestem w 6 tygodniu, narazie widziałam sam pęcherzyk, za tydzień mam wizytę i mam nadzieje ze będzie i serduszko. Mam juz dwa brzdące 4 i 2,5 roku Z objawów to właściwie tylko jedno: mogłabym spac i spac i spac...
Czy któraś z Was tez jeszcze czeka na usg z potwierdzeniem serduszka czy juz raczej wszystkie jestescie spokojniejsze? (Nie przeczytałam wszystkich stron, za dużo ich )

Ja czekam jeszcze. Mam 4 sierpnia wizytę.
 
Cześć dziewczyny, ja tez chciałabym dołączyć do Waszego grona.mam na imię Justyna i jestem w 6 tygodniu, narazie widziałam sam pęcherzyk, za tydzień mam wizytę i mam nadzieje ze będzie i serduszko. Mam juz dwa brzdące 4 i 2,5 roku Z objawów to właściwie tylko jedno: mogłabym spac i spac i spac...
Czy któraś z Was tez jeszcze czeka na usg z potwierdzeniem serduszka czy juz raczej wszystkie jestescie spokojniejsze? (Nie przeczytałam wszystkich stron, za dużo ich )
Ja czekam na pierwsza wizyte. Mam ok 1'sierpnia w tym tygodniu bede sie umawiac. [emoji4]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzidzius na USG wczoraj mial 8t5d wiec tylko jeden dzien roznicy z OM. Serduszko pieknie biło tak jak powinno[emoji53] Czekam na lekarza może mnie uspokoi. Niby na tym etapie liczy sie juz tylko USG no ale wolałabym żeby beta byla normalna i nie musiała sie zamartwiac[emoji45]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam kolejną nową marcówkę @Just.3 ;)
Ja też z początku marca, a ty końcówka.
Mam nadzieję, że lada dzień będziemy miały zamkniętą grupę marcówek to dołączysz do Naszego grona. Cenimy tutaj sobie prywatność, dlatego też taka grupa będzie założona. Mam nadzieję, że nie odmówisz i dołączysz.
 
reklama
Ale Zobacz kochana jaka wartość beta osiaga w 13 tyg a to juz 9 i tak malo

Ja mialam dwa tygodnie mlodsza bo owu mialam później w dniu okresu :D
Cykle nieregularne przed ciaza
Tak Ja wiem. Tylko z tymi betami to taka rozbieżność jest, że na Moje na podstawie jednej bety nie można stwierdzić czy z ciąża się rozwija lepiej jeszcze ze dwa razy sprawdzić przyrost i to najlepiej co 48 godz. Bo inaczej to można się tylko nie potrzebnie denerwować.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry