reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
No ja właśnie te pierwsze z krwi ale tylko 7 różnych badań. Też prywatnie robię. Ale kurcze 800zl aż się wierzyć nie chce :szok:
Za sama toxo dalam 200 zl bo robilam jeszcze awidnosc bo mialam przed ciąża i lekarz sprawdzał jak dawno byla.
U mnie drogo.
Bete robiłam tez 4 razy to za kazda 50 po rabacie jeszcze :/
Inne ida raz na nfz po te pierwsze badania zeby nie placic ja nie pomyślałam
 
Dzidzius na USG wczoraj mial 8t5d wiec tylko jeden dzien roznicy z OM. Serduszko pieknie biło tak jak powinno[emoji53] Czekam na lekarza może mnie uspokoi. Niby na tym etapie liczy sie juz tylko USG no ale wolałabym żeby beta byla normalna i nie musiała sie zamartwiac[emoji45]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wszystko będzie w porządku. Zobaczysz.:tak:badania bhcg człowieka do nerwicy potrafią doprowadzić:angry: niż do radości.
 
Dzidzius na USG wczoraj mial 8t5d wiec tylko jeden dzien roznicy z OM. Serduszko pieknie biło tak jak powinno[emoji53] Czekam na lekarza może mnie uspokoi. Niby na tym etapie liczy sie juz tylko USG no ale wolałabym żeby beta byla normalna i nie musiała sie zamartwiac[emoji45]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A na wyniku masz też rozpiske wyników bety w danych tygodniach ciąży??
No ale jak było wszystko w porządku to nie wydaje Mi się żeby było coś nie tak. Daj znać jak już będziesz po rozmowie z lekarzem.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry