reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Idź z nimi na tresurę
Wlasnie nie wiem czy czasem nie są za mlode ok13 tygodni maja. No na syna skoczyl jeden tak go opier..ze sie uspokoil(oczywiscie pies).
Cześć dziewczyny chciała bym do was dołączyć termin 30/31 wiec juz zamykam marzec [emoji2].
1500974316-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj w naszym gronie:) jest nas bardzo duuzo:)twoja pierwsza ciąża?
 
reklama
Wlasnie nie wiem czy czasem nie są za mlode ok13 tygodni maja. No na syna skoczyl jeden tak go opier..ze sie uspokoil(oczywiscie pies).

Witaj w naszym gronie:) jest nas bardzo duuzo:)twoja pierwsza ciąża?
Nie jestem po jednym poronieniu pod koniec stycznia.Mam nadzieje,ze tym razem będzie dobrze[emoji2].W czwartek mam już umówiona pierwsza wizytę u gina da mi leki na podtrzymanie i będę spokojniejsza.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie jestem po jednym poronieniu pod koniec stycznia.Mam nadzieje,ze tym razem będzie dobrze[emoji2].W czwartek mam już umówiona pierwsza wizytę u gina da mi leki na podtrzymanie i będę spokojniejsza.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz w naszym gronie wszystko musi byc dobrze:) zlego scenariusza nie bierzemy pod uwage:)
@AnetaManiak a co tak rzadko do nas zagladasz
 
Wiesz w naszym gronie wszystko musi byc dobrze:) zlego scenariusza nie bierzemy pod uwage:)
@AnetaManiak a co tak rzadko do nas zagladasz
Ja ostatnio niezbyt dobrze się czuję. Mdłości i w ogóle. A jak za długo patrzę na jakiś ekran to zaraz głowa zaczyna Mnie boleć. Staram się Was czytać ale niestety gorzej z pisaniem[emoji53][emoji53][emoji53]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie znowu zamartwiam bo wyszła mi dość niska beta, 11 000 [emoji53] mam nadzieje ze to nie znaczy nic złego jesli na usg dzidzius jest odpowiednich rozmiarow z bijacym serduszkiem

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie znowu zamartwiam bo wyszła mi dość niska beta, 11 000 [emoji53] mam nadzieje ze to nie znaczy nic złego jesli na usg dzidzius jest odpowiednich rozmiarow z bijacym serduszkiem

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ktory masz tydzień ? Ja mialam ponad 11 w 6 tyg :)
 
Ja sie znowu zamartwiam bo wyszła mi dość niska beta, 11 000 [emoji53] mam nadzieje ze to nie znaczy nic złego jesli na usg dzidzius jest odpowiednich rozmiarow z bijacym serduszkiem

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Bądź dobrej myśli [emoji2]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja sie znowu zamartwiam bo wyszła mi dość niska beta, 11 000 [emoji53] mam nadzieje ze to nie znaczy nic złego jesli na usg dzidzius jest odpowiednich rozmiarow z bijacym serduszkiem

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Powyżej 6000 beta zaczyna wolniej rosnąć. Także bez obaw [emoji6][emoji6][emoji6]teraz już bym bety nie badała bo tylko nerwów się na jesz niepotrzebnie[emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry