reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Dzisiaj zaczęłam 9 tydzień, sama bym nie badała bety, w szpitalu mi zlecili[emoji45]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hmmm ...beta rosnie do 13 tyg potem spada ale sie utrzymuje mala faktycznie co mowili w szpitalu albo lekarz? ja robilam tylko ostatnia w 6 tyg
 
Dzisiaj zaczęłam 9 tydzień, sama bym nie badała bety, w szpitalu mi zlecili[emoji45]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Z tego co wiem tonie wazna ilosc w mIU bety tylko sam przyrost. Dlatego w legendach z wynikiem sa takie duze rozbieżności w danych tygodniach

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dziś i wczoraj żadnych objawów. Aż się boję.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja od piątku do poniedziałku też nie miałam i też się bałam bo jeszcze po długiej podróży byłam i weselu i już panikowalam....to dzisiaj się zaczęło mdlosci od rana ze aż bym z łóżka nie wstawala a obiad trzeba zrobić i walizki wypakowac, po prac, popracować, masakra
 
Dzisiaj zaczęłam 9 tydzień, sama bym nie badała bety, w szpitalu mi zlecili[emoji45]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Przepraszam Ja zapomniałam, że Ty w szputalu jesteś. Czy już wyszłaś?? Kochana a masz pewność kiedy była owulacja?? Bo wiesz wystarczy parę dni różnicy i już ciąża młodsza

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
nie za dużo tego kwasu? w femibionie jest plus dodatkowo osobno?
Biorę kwas foliowy i w witaminach też jest kwas foliowy. Pytałam gina czy nie za dużo tego kwasu będzie to powiedział że kwasu foliowego nie da się przedawkowac. Organizm wchłania tyle ile potrzebuję A reszta jest wydalana z moczem. I mi akurat kazał odstawić witaminy. Powiedział że jeśli wyniki dobre to niepotrzebna dodatkowa dawka sztucznych witamin. Więc póki co tylko kwas foliowy biorę.

Dzisiaj robiłam też badania. 115zł poszło :errr:
 
Ewelia pamiętaj też, ze każde labo ma swoje normy ze względu na różną czułość aparatów, zapytaj poo prostu lekarza co myśli
 
Cześć dziewczyny, ja tez chciałabym dołączyć do Waszego grona.mam na imię Justyna i jestem w 6 tygodniu, narazie widziałam sam pęcherzyk, za tydzień mam wizytę i mam nadzieje ze będzie i serduszko. Mam juz dwa brzdące 4 i 2,5 roku Z objawów to właściwie tylko jedno: mogłabym spac i spac i spac...
Czy któraś z Was tez jeszcze czeka na usg z potwierdzeniem serduszka czy juz raczej wszystkie jestescie spokojniejsze? (Nie przeczytałam wszystkich stron, za dużo ich )
 
Cześć dziewczyny, ja tez chciałabym dołączyć do Waszego grona.mam na imię Justyna i jestem w 6 tygodniu, narazie widziałam sam pęcherzyk, za tydzień mam wizytę i mam nadzieje ze będzie i serduszko. Mam juz dwa brzdące 4 i 2,5 roku Z objawów to właściwie tylko jedno: mogłabym spac i spac i spac...
Czy któraś z Was tez jeszcze czeka na usg z potwierdzeniem serduszka czy juz raczej wszystkie jestescie spokojniejsze? (Nie przeczytałam wszystkich stron, za dużo ich )
Witaj ja mam dziś wizytę i czekam na bijące serduszko [emoji7]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Biorę kwas foliowy i w witaminach też jest kwas foliowy. Pytałam gina czy nie za dużo tego kwasu będzie to powiedział że kwasu foliowego nie da się przedawkowac. Organizm wchłania tyle ile potrzebuję A reszta jest wydalana z moczem. I mi akurat kazał odstawić witaminy. Powiedział że jeśli wyniki dobre to niepotrzebna dodatkowa dawka sztucznych witamin. Więc póki co tylko kwas foliowy biorę.

Dzisiaj robiłam też badania. 115zł poszło :errr:
Racja z tymi witaminami mi tez tak mowil:)
Ja robilam wszystkie prywatnie to placilam 800 zl serio
Za te pierwsze z krwi
 
Do góry