reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

U mnie też torbiel. Dziewczyny wcześniej też pisały ze mają. Nie jest nas tak wcale mało. Wszystkie czekamy na wchłonięcie [emoji4] nie martw się!

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje za pocieszenie :* ale wiesz jeden jajnik drobnotorbielowaty na drugin torbiel i skad to cialko zolte sie wezmie? Jak powinno z jajnika?

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie jestem lekarzem ale troche sie martwie. Ale to chyba normalne po stracie dziecka a i bez tego. Zobaczymy co wyjdzie w sb na lepszym sprzecie

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Łoooo nadrobilam zaległości. [emoji3]
Ja biore acard 1x femibion 1x kwas 1x duphaston 2x i luteine dopochw 2x. Jak pojde do gina to moze juz bedzie mozna z czegos zrezygnowac. Wszystkie te leki bralam od dnia iui czyli od czasu owulacji. No i w sumie za chwile minie miesiac jak biore. [emoji4] acard na lepsze ukrwienie i zagniezdzenie.
Co do 500 plus to my tez na pewno nir dostaniemy a te wszystkie baby co beda tak gadac to niech sie w nos.pocaluja. Ja na swoja kruszynke czekam 5 lat i nie mam zamiaru sie przejmowac glupimy docinkami. [emoji16]
Wiecie dzis w nocy obudzil mnie okropny bol brzucha. Taki piekacy w bodbrzuszu pozniej przeniosl sie troche w pachwiny ale byl okropny. Polecialam odrazu do lazienki ale na szczescie zadnych plamien.... zastanawiam sie czy to normalne??

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Łoooo nadrobilam zaległości. [emoji3]
Ja biore acard 1x femibion 1x kwas 1x duphaston 2x i luteine dopochw 2x. Jak pojde do gina to moze juz bedzie mozna z czegos zrezygnowac. Wszystkie te leki bralam od dnia iui czyli od czasu owulacji. No i w sumie za chwile minie miesiac jak biore. [emoji4] acard na lepsze ukrwienie i zagniezdzenie.
Co do 500 plus to my tez na pewno nir dostaniemy a te wszystkie baby co beda tak gadac to niech sie w nos.pocaluja. Ja na swoja kruszynke czekam 5 lat i nie mam zamiaru sie przejmowac glupimy docinkami. [emoji16]
Wiecie dzis w nocy obudzil mnie okropny bol brzucha. Taki piekacy w bodbrzuszu pozniej przeniosl sie troche w pachwiny ale byl okropny. Polecialam odrazu do lazienki ale na szczescie zadnych plamien.... zastanawiam sie czy to normalne??

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

nie za dużo tego kwasu? w femibionie jest plus dodatkowo osobno?
 
Łoooo nadrobilam zaległości. [emoji3]
Ja biore acard 1x femibion 1x kwas 1x duphaston 2x i luteine dopochw 2x. Jak pojde do gina to moze juz bedzie mozna z czegos zrezygnowac. Wszystkie te leki bralam od dnia iui czyli od czasu owulacji. No i w sumie za chwile minie miesiac jak biore. [emoji4] acard na lepsze ukrwienie i zagniezdzenie.
Co do 500 plus to my tez na pewno nir dostaniemy a te wszystkie baby co beda tak gadac to niech sie w nos.pocaluja. Ja na swoja kruszynke czekam 5 lat i nie mam zamiaru sie przejmowac glupimy docinkami. [emoji16]
Wiecie dzis w nocy obudzil mnie okropny bol brzucha. Taki piekacy w bodbrzuszu pozniej przeniosl sie troche w pachwiny ale byl okropny. Polecialam odrazu do lazienki ale na szczescie zadnych plamien.... zastanawiam sie czy to normalne??

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też miałam taki ból ale na wizycie lekarz mi powiedział że tak może być póki nie ma krwawienia. A w którym jesteś tygodniu?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja biorę żelazo, kwas foliowy i jod. Bo mam niedoczynność. Trzeba bardzo uważać na suplementy bo nadmiar tez szkodzi. Jeśli są jakieś niedobory to się bierze. Nie ma potrzeby brania leków na zaś. Ja musiałam odstawić falvit bo zawiera witaminę A i jod.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Masz racje ja w ciąży do 16 tyg bralalam sam kwas bo jak morfologia jest dobra to nie ma potrzeby a to sztuczne witaminy slabiej sie wchłaniają niz z pozywienia a teraz sezon na owoce i warzywa:)
Pozniej bralam doppelcherz mama premium bo dobry sklad maja inne maja np za malo dha i trzeba osobno dokupic i wychodzi niezla suma .pozniej odlozylam witaminy i bralam same kwasy dha bo w 2 i 3 trym mozg sie najintensywniej rozwija a dha z pożywienia ciezko.witaminy na luzie:)
A jak kwas w witmianach to nie bierze sie osobno.
Magnez i zelazo tez powinmo sie osobno bo razem sie niweluja a w witmianach sa razem heh
Niektórzy w ogole nie biora witamin
 
A ja dziś i wczoraj żadnych objawów. Aż się boję.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry