reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

@mimi8334 Kochana nie masz czym się przejmować. W końcu jesteś w ciąży. Potem dzidzi pomoże Ci schudnąć bez obaw[emoji6][emoji6][emoji6]no i widzę, że figury to My mamy bardzo podobne jak nie takie same. A najlepsze to to, że tego brzuszka nie idzie wciągnąć. A wszędzie piszą i mówią, że przy pierwszej ciąży brzuszek się późno pokazuje, a Ja jestem dowodem na to, że to nieprawda. Gdzieś tak od tygodnia zaczął się robić pełniejszy. Moja teściowa Mi opowiadała, że Ona też tak miała jak Ja. Już pod koniec drugiego miesiąca musiała nosić luźniejsze ciuchy bo wszystko Ją obciskało. A Ty w Polsce jesteś??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie nie idzie go wciągnąć i w ogóle jakaś ciążowa deprecha mnie dopadła ,zwłaszcza to sadło co mi wyłazi . Oczywiście cieszę się z ciąży :)

Tak jestem w Polsce w moich rodzinnych stronach :) Spontaniczny urlop :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej,
Bylam dzis na usg..... generalnie siedze i rycze......
są 2 pęcherzyki!!! nie widac jeszcze serduszek. w jednym jest ładne ciałko żółte, w drugim coś jest ale nie wiadomo czy to ciałko czy co.... za tydzień powtórka....
ale generalnie siedzę i ryczę.....
bo łącznie 4 dzieci to juz nie ogarnę....
Rozumiem Twój szok. Sama mam dwójkę dzieci i pracuję zawodowo, więc byłoby ciężko. Ale kochana, dasz radę :) Przetraw to na spokojnie. Kobiety nie takie rzeczy ogarniają ;) Byleby tylko zdrowe były fasolki to cała reszta sama się ułoży :)
 
Michalina- doskonale rozumiem co czujesz :* A co powiedział lekarz? Ja na pierwszym usg byłam w 4t i bodajże 3d i też były 2 pęcherzyki, ale lekarz mówił, żebym się tym absolutnie nie przejmować, że na wczesnym etapie, stosunkowo często się to zdarza, a potem rozwija się tylko jeden pęcherzyk. Mimo wszystko stres mnie nie opuszczał aż do dziś- miałam kolejną wizytę i mamy 1 serduszko- ufffff :))) Mam tylko nadzieję, że na kolejnej wizycie nie okaże się, że jednak drugie dzieciątko było gdzieś schowane ;)
 
1500302993-aaaaaa.jpeg

Moje prawie 1,5 cm ludzia[emoji2] [emoji7] [emoji813]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tak myślę o ciąży bliźniaczej:oo:bo w sumie dzien po spodziewanej betę miałam 869 dwa dni później 1812:eek::eek::eek::baffled:ja chyba umre do czwartku.:oo:
 
Cały dzień jestem glodna i cały dzień mi niedobrze, jakąś masakra. Ech, zjadłabym zapiekankę z pieczarkami:) chyba poproszę męża żeby zalatwil:)
 
reklama
A ja zjadłam prawie całą wielką kiść winogrona :) pychaaaaa :) pewnie jak wrócę od ortodontki będę robić sałatkę gyros :)
 
Do góry