reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Lido krwawilas?? Musialas lezec? Czy bylas na podtrzymaniu?
W pierwszej ciąży tylko plamiłam. Dwa tyg. poleżałam i do końca było super.
W drugiej zaczęłam najpierw plamić koło 8 tyg. a później zdarzyło mi się nawet krwawić żywą krwią. Miałam krwiaka. Zanim się oczyścił to minęły z dwa miesiące. Ogólnie leżałam w domu na luteinie. Dwa razy byłam w szpitalu po 4 dni na obserwacji jak miałam większe krwawienie.
Ale powodem tego że nie odnosiłam ciąży było coś innego.
Nie będę Ci pisała żebyś się nie denerwowała bo i tak będziesz. Wiem co czujesz bo sama byłam w takiej sytuacji.
Odejmij sobie chociaż nerwy związane z sytuacją domową. Mąż doskonale da sobie radę.
Serduszko bije więc wszystko jest na dobrej drodze. Wszystkie będziemy trzymały kciuki żeby zaraz Ci się to wszystko unormowało.
Trzymaj się kochana...
 
reklama
Hej dziewczynki!
Ja dzis rano dostalam krwawienia i od razu pojechalam na IP. Juz myslalam ze to koniec. Ale dzieki Bogu serduszko bije. Jestem teraz w szpitalu na podtrzymaniu. I juz do konca bede musiala lezec :( mam nadzieje ze uda mi sie donosic moje Malenstwo ;(
Najgorsze ze moja mama tez w szpitalu bo na jutro planowany zabieg wyciecia woreczka zolciowego i moj maz zostal z moja Coreczka. Boze mam nadzieje ze sobie poradzi ;(
Trzymam kciuki, będzie wszystko ok!!!
 
U mnie będzie wtedy 6+3, więc coś już powinno być widać :) W poprzednich też plamiłam i byłam na luteinie. Teraz odpukać nie plamię i mam nadzieję, że tak zostanie :)
Może to głupie ale Ja to już nawet na to plamienie psychicznie się nastawiam...może taki mój urok. No chyba że się miło rozczaruje. Prosiłam mojego aniołka w niebie żeby załatwił mi tym razem idealną i bezproblemową ciążę, oraz zdrowego i dorodnego bobasa ale nie wiem czy ma aż takie chody tam u góry :)
 
Dziekuje Kochane za slowa otuchy :*
Lido tym razem wszystko u Ciebie bedzie dobrze. Musi byc ! :) ja wlasnie krwawilam zywa krwia. Plamieniem bym tego nie nazwala :( mam nadzieje ze bedzie ok. Jak trzeba bede lezec plackiem do rozwiazania. Ciesze sie ze u Was dobrze ;)
 
@Molly_88 Kochana odpoczywaj ,mężem się nie przejmuj. Uwierz jak facet musi to sobie ze wszystkim poradzi. Wiem wiem łatwo się mówi. Ale zobaczysz, że da radę[emoji6][emoji6][emoji6]a Ty teraz odpoczywaj i dbaj o Was. I się nie denerwuj bo maleństwo to czuje[emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziekuje Kochane za slowa otuchy :*
Lido tym razem wszystko u Ciebie bedzie dobrze. Musi byc ! :) ja wlasnie krwawilam zywa krwia. Plamieniem bym tego nie nazwala :( mam nadzieje ze bedzie ok. Jak trzeba bede lezec plackiem do rozwiazania. Ciesze sie ze u Was dobrze ;)
Trzymam kciuki, żeby było dobrze.

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry