reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Kurcze siedzialam chwilke w wannie i dalej ten krzyz boli i brzuszek ciagnie na dole. Na KTG pojedyncze skurcze od 80 do 103. Zobaczymy czy przejdzie . Niby na wizycie wszystko oki ale ten lekarz to jak lekarka Fanti .Zreszta dzis mnie olal nawet USG nie zrobil .A po mnie zaraz wyszedl.
 
reklama
Cocosh &&&&mocno zaciśnięte.
Clodi gratuluję. Synek duży i piękny.
Lewusek może się rozkręca.
La Luna 100 lat
 
Elisse Grzesiu ma mało tłuszczyku więc traci ciepło musi przybrać na wadze żeby miał więcej tłuszczyku dziś odciagalam i wyszło do teraz wszystko ok 30 ml pytałam o wagę i teraz ma 1810 :(
 
Bar nie martw się bo maluszki na poczatku traca na wadze i to jest normalne .Teraz zacznie przybierac dopiero .Wiec glowka do gory kochana .
 
Laluna najlepszego!!
Clodi gratulacje!! Dorianek słodki!!
Barbra z Grzesiem teraz moze byc juz tylko lepiej
Dzasti jak widzisz ja caly czas w dwupaku!!
Cocosh trzymamy kciuki za Was!!
 
Barbra Lewusek ma rację. Coś koło 10% się traci i potem przybiera. Będzie dobrze.

La Luna wszystkiego najlepszego :)
 
reklama
Do góry