reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
hej
Chrobek gratulacje !, okruszek Twój Tymek,
śliczna żabka. no i pozazdrościć tempa, braku pęknieć... Pierworodki nie mamy co o tym marzyć : (

mi sie ta aplikacja czerwona do liczenia skurczy zawiesza, musze inną ściągnąć.
 
Agiszonek mi 2 razy w ciągu ostatniego miesiąca tak pykneło w brzuchu jakby dzidziuś przebił łożysko ale on chyba tylko zachaczyl o pępowinę albo nie wiem co tam narobił
 
Chrobek gratulacje :-)

Bar i jak?

U mnie skurcze dalej byly ale nie az tak czesto wiec poszlam spac.tylko prawie ńic nie spalam, biodra bola jak cholera, zobacze co przez dzień będzie. ..

Agiszonek &&& !
 
Chrobrek ogromne gratulacje !! Słodziak mały ;)
Zazdroszczę takiego porodu .

Rodzące kciuki trzymam za Was !! Dacie rade ;)
 
Agiszonek mi 2 razy w ciągu ostatniego miesiąca tak pykneło w brzuchu jakby dzidziuś przebił łożysko ale on chyba tylko zachaczyl o pępowinę albo nie wiem co tam narobił
Właśnie mnie przeczyscilo. Leżę i liczę. Mam wskazanie do cc i boje się żeby nie pojechać za późno. Poobserwuje jakies pół godziny i zobaczymy. Narazie były trzy co 7-8 min
 
reklama
Chrobek no to super, ze już po. O takim porodzie marzę. .. gratulacje !!!
Trzymajcie sie cieplutko!!!
Barbra a Ty jak kochana? ??
Agiszonek &&&zaciśnięte!!!
Bursztynek bądź dzielna!!! Jesteśmy z Tobą dasz rade!!
Cien dawaj na bierzaco znac czy cos sie zmienia.
 
Do góry