reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
hej
Chrobek gratulacje !, okruszek Twój Tymek,
śliczna żabka. no i pozazdrościć tempa, braku pęknieć... Pierworodki nie mamy co o tym marzyć : (

mi sie ta aplikacja czerwona do liczenia skurczy zawiesza, musze inną ściągnąć.
 
Agiszonek mi 2 razy w ciągu ostatniego miesiąca tak pykneło w brzuchu jakby dzidziuś przebił łożysko ale on chyba tylko zachaczyl o pępowinę albo nie wiem co tam narobił
 
Chrobek gratulacje :-)

Bar i jak?

U mnie skurcze dalej byly ale nie az tak czesto wiec poszlam spac.tylko prawie ńic nie spalam, biodra bola jak cholera, zobacze co przez dzień będzie. ..

Agiszonek &&& !
 
Chrobrek ogromne gratulacje !! Słodziak mały ;)
Zazdroszczę takiego porodu .

Rodzące kciuki trzymam za Was !! Dacie rade ;)
 
Agiszonek mi 2 razy w ciągu ostatniego miesiąca tak pykneło w brzuchu jakby dzidziuś przebił łożysko ale on chyba tylko zachaczyl o pępowinę albo nie wiem co tam narobił
Właśnie mnie przeczyscilo. Leżę i liczę. Mam wskazanie do cc i boje się żeby nie pojechać za późno. Poobserwuje jakies pół godziny i zobaczymy. Narazie były trzy co 7-8 min
 
reklama
Chrobek no to super, ze już po. O takim porodzie marzę. .. gratulacje !!!
Trzymajcie sie cieplutko!!!
Barbra a Ty jak kochana? ??
Agiszonek &&&zaciśnięte!!!
Bursztynek bądź dzielna!!! Jesteśmy z Tobą dasz rade!!
Cien dawaj na bierzaco znac czy cos sie zmienia.
 
Do góry