reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Wiesz co Fanti! Jednak myślałam ze będę zadowolona :D a do mnie te boksy jakoś mało przemawialy swoją dobrocią... a mała to się nawet nie ruszyła ani razu jak tam byliśmy więc jej chyba też do nie podoba :D haha

A położna co dzisiaj miała zmianę pytała czy po ogladnieciu porodowki przyjadę w nocy[emoji14]

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Slonko gratulacje :)

Mloda ojej, 3 rodzace na sali to niezbyt fajnie brzmi, sluchasz krzykow tych 2 pozostalych i tylko cie stesuja. Ja to sie tak darlam ze bym sie ze wstydu zapadla jakby mialy mnie jeszcze obce baby sluchac :D Chociaz w sumie cos w tym jest ze potem Ci wszystko jedno gdzie jestes, kto do Ciebie przylazi itp :sorry:

Volka teraz relax, rozkoszuj się ostatnimi podrygami spokoju, od jutra swiat bedzie ciekawszy ;)

Izik moze mloda za duzo sie opila na raz?


Juhuu, maz mi wreszcie przyniosl gondole i fotelik do prania. Wszystko fajnie, tylko gdzies sie zgubila wkladka dla niemowlaka do fotelika,czyli bede musiala przewalic pudła z ubraniami po Lalce na strychu... A wydawalo mi sie ze wszystko razem pakowalam :baffled:
 
Ostatnia edycja:
W legnicy jak byłam 9 lat temu to też było 3 lub 4 boksy i tylko takimi ściankami przedzielone.. ale wejście z widokiem na wszelkie akcje w każdym boksie..:D
 
A to jest taka wieeeeelka sala ona jest oddzielona ściana (kazdy boks)ale ona nie jest do sufitu na oko 2m wys. Wchodzisz przez normalne drzwi do każdego boksu a z drugiej strony jest taka zaslonka jak do prysznica i tam wchodzą położne :D
Więc jak zaczną się wszystkie 3 drzec to tam musi być cudownie :D

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Mloda ja tez 2.5 roku temu rodzilam na sali z 3 boksami i wierz mi wszytko bylo mi jedno czy ktos mnie slyszy i latalo mi jak tamte dziewczyny cos mowily czy krzyczaly poprostu skupilam sie na sobie i nie zwracalam uwagi. Jakos nie zastanawialam sie nad tym ze sa 3 boksy. Nie stresuj bedzie dobrze. Ja teraz tez tam zamierzam rodzic mam nadzieje ze zdarza zniesc te zakazy porodow rodzinnych bo mnie tylko przeraza to ze miałabym byc sama.
 
reklama
Mloda będzie Ci obojętne co się dzieje obok. Ja rodziłam na sali gdzie stanowiska były oddzielone tylko zasłoną. Teraz po remoncie są już osobne pokoje.

Volka trzymam kciuki za jutro :)
 
Do góry