reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Słonko gratulacje wpisuje cie na listę potem napisz który tc :)

Ja trochę padnięty a Grześ mnie męczy :(

Na szczęście dałam radę was nadrobic :)
 
A widzisz młoda to ja mam zupełnie inne odczucia - mnie porodówka uspokoiła nieco ... wiem gdzie będę i nie peniam już tak bardzo - chociaz niewiele mniej :p u nas jest osobny pokój na rodzinny i nie zamierzam rodzic gdzie indziej :p a główna sala porodowa ma 2 boksy, ale położna mówiła że się jeszcze nigdy nie zdarzyło by 3 na raz rodziły :p wiec i tak luzik
 
Volka wyspij sie w ta ostatnia nocke ;) Jutro od rana wszystkir kciuki zacisniete! I w miare mozliwosci pisz co i jak u Ciebie ! :)
 
Oczywiscie :) moj nr tez macie w razie czego.ale w sumie to mam nadzieje.ze nie bedzie takiej koniecznosci.ze dam rade wejsc jednak na forum hehe
 
reklama
Volka kladz się kochana bo wielki dzień Ciebie czeka. Nie mówiąc juz o nieprzespanych kolejnych nocach. ..
Fanti fajny filmik.
Słonko gratulacje!!! wrzuć fotke!! Odpoczywajcie i nabierajcie sił!!!
Cien Ty csly czas masz skurcze?
Cocosh, Bursztynek a Wy gdzie sie podziewacie?
 
Do góry