reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Witam sie i ja.
Oj Bursztynek myslalam ze juz po a tu na razie nic. ..ale co sie odwlecze to nie uciecze ;-) &&&dalej trzymac bedziemy :-)

Mloda oj nie czaje tez tej kaszy z mlekiem :-?

Arusiowa nie rozumiem tez twojego meza, tez bym sie wkurzyla i chciala pakować. ..zreszta ja siebie bym podejrzewala o rozbicie czegos w nerwach niz mego meza :p

Serduszko oby fakt to nie bylo nic powaznego isie wchlonelo :-) będzie dobrze, &&& za wyjscie do domu :-)

Lewusek jak ciśnienie?

Clodi a twoje?

Asienka 10 razy? Wow ja czasem ide 6 razy z tym ze normalnie nie jakas biegunka i tez sie zastanawiam gdzie sie to miesci :-)
U mnie cisnienie troche sie uspokoilo_Ogolnie jest oki tylko cos caly dzien bym spala .Mnie sie buzia wygladzila zadnych krostek .
Zelazo biore jak bursztynek mowila i na razie jest oki tyle ze jedna tabletke dziennie na razie .Do kibelka codziennie chodze .Zaparc brak :)
 
reklama
I jeszcze charakterki lubych :) w takim razie oby u Ciebie dzisiaj doszło do porodu to może moja Marysia tez sie otrzasnie. :) a może jest tak jak naili pisze ze nam sie tylko wydaje ze te nasze skurcze mocne a dopiero będą aaale wolałabym nie :) trzymam kciuki za Was
 
No my po sniadaniu.maz w pracy. Mnie dalej cos zoladek boli i dzis lekko mdli.musze miete dokupić bo sie mi skończyła. A co zjem to mdli.czuje sie jak na początku ciazy a nie na koncu ;-)

A ja z moim tez sie pozarlam wczoraj, ostatnio właśnie na tapecie tacierzynski ze chce wsiąść mi miesiac bo przecież tyle czasu w domu jestem i bede.to mówię mu ze nie wiem jak to wygląda, a co on ssobie wyobraza ze ja pojde do pracy po porodzie, on msc w domu, i ciekawe jak bede karmić a on mysli ze odpocznie sobie, ze ja przyjde z pracy i bede zasuwac i do małej w nocy i tak wstawac bo on zmeczony będzie i nie da rady pogodzic opieki nad mala, Lila i obowiazkami domowymi.z tych nerwow pol godziny tetno miałam do 180 ...masakra
...
 
Ja pamietam jak sie skurcze zapisywaly na KTG jak rodzilam Paulinke .Na poczatku mialam 60 70 i myslalam ze to duzo a pozniej jak umieralam z bolu krzyza przy oxy to do 180 chyba dochodzily.
 
rewelacja, przespałam 5 godzin ciągiem :D
Słoneczko świeci, chce się żyć :)
Bursztynek no to miałaś wrażeń, dobrze, że w domu jeszcze, gdzie to tak surowo, Borowska? Kurde a miałam nadzieję, że obie doczekamy końca zakazów ehh...
 
Dokladnie! I charakterki lubych... :) powiem Ci, ze z tymi skurczami to chyba nie do konca tak. Tam chyba sa jakies wykladniki mocy czy co na tym ktg bo mi wczoraj mowily, ze dzielna jestem. Ale niech juz te nasze babki wyskakuja a nie. Takie sobie zarty stroic :)
 
Mi jak te 80 wyskoczylwyskoczyło to.bolalo ale szlo wytrzymać :-) tylko tetno mi wtedy skakalo strasznie i bardzo ciężko mi sie oddychalo wiec jak 100 % będzie to nie wiem jak wytrzymam. ...na ktg tylko do 100% jest :-)
 
Uuuu! Asienka- to chyba Twoj rekord z tym spaniem w ostatnim czasie.
No lewusek! U mnie bylo powyzej 100 ale nikt mi nigdy nie mowil o co w tym chodzi wiec sie nie zaglebialam za bardzo. Wiem tylko, ze ponizej 50 to jak nie skurcz- ze to nawet dzidzia moze mocniej kopnac czy tam sie wyciagnac.

Cien- nie wiem jak to jest z tym tacierzynskim wiec nic nie pomoge. :(
 
reklama
Bursztynek to widze ze skurcze byly i to wcale nie małe . Ciekawe czy do niedzieli bedziesz juz miala Zuzinke ❤
 
Do góry