reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Marcowa czy ja wiem, skurcze były ale już nie ma, a co mi leci to nie wiem, bo miałam teraz sporo śluzu na wkladce takiego bezowo różowego.
 
reklama
Ależ akcje przespalam :p Młoda ciebie strach się bać! Gawniara pewnie nie domyslila się ze ma do czynienia z wielorybem w 9tym miesiącu, który już się więcej nie rozwielorybi :p a w dodatku trafiła ma wieloryba cierpiącego z powodu odstawienia treningów, który wreszcie musiał na kimś rozładować skumulowaną energię ;) dziunia na przyszłość zastanowi się 10 razy zanim kogoś bezczelnie objedzie...

Serduszko a Ty usunęłaś na tym tensie czy jak, że się nie odzywasz :p ? Normalnie relacjonujesz poród w taki sposób ze pierwszy raz w życiu zazdroszczę komuś, że rodzi :D musze zrobić rozeznanie czy u mnie w mieście mają te cudo. Mam nadzieje że synek juz po drugiej stronie brzucha, a dzielna reporterka odsypia ;)

Pamiętacie jak pisałam o koleżance która niedawno urodziła córę 4400 naturalnie? Teraz dopowiedziala że bez znieczulenia (było za późno żeby podać jak zjawiła się na porodowce) i bez nacięcia... Także kurde reguły nie ma :p

A ki się Isia i fanti pół nocy śniły, że obie miały mieć dziś cc, z tym ze isie na siłę trzymali do wywołania naturalnego, a fanti gdzieś się ukrywała po kątach żeby jej jeszcze nie cięli :p
 
Witam się i ja, zła i niewyspana, nie lubię chyba pełni..

syn araz do szkoły to może jeszcze się zdrzemnę przed wizyta u fryzjera,

Serduszko, mam nadzieję, że już po wszystkim i tulisz dzidzię:) Isia powodzenia, będzie dobrze!

Chrobek, może czop u ciebie?
 
Czop to na pewno w nocy mi odszedł, ale możliwe że nie cały i że coś tam jeszcze wylazi. Obserwuję narazie oglądając z córką pszczolke maje.
 
A ki się Isia i fanti pół nocy śniły, że obie miały mieć dziś cc, z tym ze isie na siłę trzymali do wywołania naturalnego, a fanti gdzieś się ukrywała po kątach żeby jej jeszcze nie cięli :p
Arusiowa u mnie by to było normą ;)

Serduszko trzymam do puki się nie odezwiesz. :)
Isia za Ciebie też trzymam do odwołania :*
 
Chrobek spokojnie. Czop moze odejsc nawet 2 tyg.przed terminem. Gorzej jakby to wody byly. Serrduszko pewnie juz po :). Isia kciukasy! Daj znac jak tylko bedziesz mogla. My powooli wstajemy zeby wyprawic dzieci do przedszkola.
 
Kurde zastanawiam się czy jakichś badań nie zrobić? W kierunku listeriozy? Już nie wiem sama czemu to nie przechodzi, napiszę do mojego gina chyba. Nie chcę sieć paniki, ale 3 dni kilkanaście razy dziennie i 4 dziś nie zapowiada się, żeby miało być lepiej :(
 
reklama
A ja teraz w ubikacji bylam i tez cos duzo sluzu ze mnie zaczyna schodzic.Na razie taki jasny zobaczymy dalej ale u mnie to cos nowego bo do tej pory cisza byla .
 
Do góry