reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Do mnie dziś przychodzi koleżanka o 10:30 z FM i będziemy kosmetyki testować itp :) więc zaraz się kładę żeby na chwilkę jeszcze oczy zamknąć i potem zdążyć trochę ogarnąć w domku :)
 
reklama
Serduszko, Isia &&
Chrobek no Ty juz chyba sie szykuj, skoro podbarwione to "coś" ;-)
ja to moglabym nawet nie zauwazyc jakby mi cos odpadlo, w nocy i rano to po ciemku ide siku zeby innych nie zbudzić ; )
Clodi ja tam samo, męża wyprawilam i teraz herbatka, kotek i bb ; )
 
Ja Paule wysle do szkoly i tez sie klade .A teraz platki z mlekiem zapilam sokiem .Moze byc ciekawie he he .Ale tak mi sie pic zachcialo po platkach
 
Balladyna ja mam oczy na wpolzamkniete i jakoś nie zerkam ale teraz zacznę :) bo też mi powoli odchodzi tzn wczoraj i przedwczoraj odeszło :)
Mój obstawia że jak skończę tabletki to ew coś się może dziać a w czwartek ostatnie tabletki
 
Asienkakk zadzwoniłam do szpitala i mówili, że czop i śluz może być podbarwiony krwią. O 6 się polozylam na godzinę i się zdrzemnelam i teraz czuję, że nadal że mnie leci i na biegunkę mi się zbiera. Kazali obserwować, jeśli ciągle będzie lecieć mam przyjechać z torbą i już zostanę.
 
Serduszko trzymam kciuki. Może już tulisz dzidziusia.

Isia powodzenia. Też niedługo przytulisz maleństwo :)

Pora wstawać. Niby jestem wyspana, a nie chce mi się ruszyć ;)

Miłego dnia :)
 
Hej!
Też pierwsze co zrobiłam po otwarciu oczu to wlazlam na bb żeby zobaczyć jak tam serduszko! :D

A tu cisza[emoji14]mi coś niedobrze jest ale zaraz zapodam sobie płatki z mlekiem ^^ nie chce mi się ubierac

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Czołem z rana!
Serduszko kciuki cały czas trzymam! za Ciebie i za Twojego męża ;) tera pójdzie już z górki
Isia powodzenia !!! &&& zamiast się wyspać przed cc to Ty siedziałaś do 5?
Chrobek, czyżby pora na Ciebie?
 
Do góry