reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Isia to mój mąż od jakiś dwóch miesięcy przez te sprawy w firmie zrobił sobie dwa dni wolnego ... i dziś rano wstał i zapytał co ja na to by on coś porobił w końcu w kuchni naszej -bo sama się nie zrobi. Myślałam że jajko zniose ze szczęścia ,że w końcu coś rusza i u nas z remontem ... :D
 
reklama
Hej.
Mnie od 5 rana zoladek boli mam biegunke i zwymiotowalam.Zastanawiam sie czy to nie po zelazie ktore mo lekarz kazal brac .
 
Edit czyli nie tylko ja mam w domu pracoholika ;)
Zresztą ja rozumiem dobrze M... wiem, że jak nie zrobi 10 ofert to nie dostanie dwóch robót i jest lipa :/ u nas niestety nie każda zrobiona oferta to robota na budowie :(
A prawda jest taka, że utrzymuje nas M a moja wypłata to takie.... nic w porównaniu do opłat jakie mamy i kosztów...
No ale co zrobić ;) cieszę się, że pracuje bo lesera w domu bym nie zniosla hihi
Edit trzymam kciuki w związku z remontem :) a co robicie?
 
Ja o dziwo sie wyspalam.tylko przekrecalam sie z boku na bok i rano biodra mnie bolały. Do wc chyba 2 razy szlam.

Na śniadanie pasztet i polowa ogórka kiszonego. 2 kromki chleba i troche masla.czekamy na obchod
 
Isia przyszlo mi do glowy ze organizm sie oczyszcza ale zeby zoladek bolal przy tym.Dwie ciąże przezylam i nic takiego nie maialam:(
 
No i po spaniu. .. Tomek mnie obudził żeby zapytać czy ciastka kupić dla gości .... na go kiedyś uduszę :( 3h snu ... no nic ... trzeba wstawać i ogarniac mieszkanie
 
reklama
A co do wolnego to M nawet jak byliśmy na urlopie nad morzem to pracował :/ nawet jechaliśmy na jakieś spotkanie w sprawie roboty i cały dzień urlopu mieliśmy w tyłku...
 
Do góry