reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Ej młoda zapomniałaś o mnie wspomnieć na marzec ... mi twardnial brzuch ,ale skurcze chyba jeszcze ani jednego nie miałam ;D

Volka koniecznie chce mieć miejsce dla siebie ... no to reszta juz nistety musi być w marcu :)

Cocosh zdrówka dla Was -lezcie sobie ,nic nie róbcie tylko odpoczywajcie przez te parę dni zdrówka :)

bar bra A Ciebie może boleć ,bo jak zdjęli krążek to szyjka poszła w ruch ;)
 
Posiedzialam trochę przy M, zrobiłam Zuzce śniadanie, kawę i herbatę dla M i padam... brzuch mam twardy jak skała... najchętniej poszlabym spać ale M tak dobrze idzie to tapetowanie, że nie chce go samego zostawiać hihi
Normalnie ten mój chłop chyba baterie wymienił na jakieś lepsze bo kończy całą ścianę już.....
A ja zastanawiam się o której mam jechać do szpitala na usg....
 
Fanti- jak sama mówisz syn ma Twój charakter wiec nie będzie tak łatwo. Ty jesteś kobietą ,która sobie nie da w kasze dmuchać ,która jest silna i ma swoje zdanie -zapewne uparciuch jakich mało ,wiec syn tez taki będzie i zacznie Pyskowac i stawiać na swoim ;)
 
Fanti Oli jest teraz w takim wieku, że mówi swoje zdanie... nie zawsze w taki sposób w jaki Ty byś chciała je usłyszeć ale on szuka teraz tzw swojego ja.... z każdym dniem będzie się zmieniał, momentami Cie przerazal ;) ale to dalej będzie Twoj Oli ❤
 
reklama
Wiem edit domyslilam się ale bolało strasznie nie wyspałam się :( zobaczymy jak dziś bedzie
Na obiad dziś roladki nadziewane pieczarkami z wieprzowiny :)
 
Do góry