reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

A co do wolnego to M nawet jak byliśmy na urlopie nad morzem to pracował :/ nawet jechaliśmy na jakieś spotkanie w sprawie roboty i cały dzień urlopu mieliśmy w tyłku...
No my jak byliśmy w górach to tez co chwila telefony ,albo wieczorem jak polozylismy młodego to on musiał posprawdzac pocztę -odpisać itp ,a mnie szlak trafiał ... ;)
 
reklama
Lewusek to może być oczyszczanie i żołądek Cię boli juz z wymiotów po prostu ,albo właśnie to zatrucie. Ale przy zatruciu byś spuchla raczej i głowa by bolała tez ... wiec może się oszczyszcza organizm ;)
 
Lewusek to może być oczyszczanie i żołądek Cię boli juz z wymiotów po prostu ,albo właśnie to zatrucie. Ale przy zatruciu byś spuchla raczej i głowa by bolała tez ... wiec może się oszczyszcza organizm ;)
Zoladek najpierw zacząl bolec .Teraz ciut lepiej .Ale sama woda ze mnie leci .Brzuch twardy jak kamien .
 
Kurde,chcialabym wyjsc juz z dzieckiem. Nie wyobrazam sobie czekac teraz tydzien za ta cesarka. Ale tu polozna mowila,ze pewnie jak moj lekarz przyjdzie w poniedzialek to zdecyduje o cesarce raczej, bo we wtorek juz 38 tydz.


Dasz rade. Niewiem jak u cuebie ale umnie w szpitalu po cc jak wszystko z dzieckiem ok to po 48 godzibach mozna wyjsc do domu. Tylko ze jako marka na zadanie a dziecko normalnie. Bo tak to 4 doby trzymaja
 
No w koncu obchod byl.rano mnie doktor badal jeszcze i mowil znowu ze nie wody.teraz lekarz inny potwierdził ze nie wody ze fakt infekcja i wodniste uplawy.dostane dopochwowo cos .i masc.
 
Volka no to pozostalo czekać do poniedzialku....

Lewusek a ile bierzesz magnezu?? Ja jak brałam większe ilości to biegunkę miałam i straszna rewolucje w żołądku...

Bar no my mamy jeszcze czas :-)

Ja juz łazienkę cala zrobiłam z kafelkami włącznie. Poskakalam troche bo kafle mam po sam sufit. Biorę się za chłopców pokój... Energii tak dużo juz dawno nie miałam...

Kubis zaczyna mi cos z temperaturą szaleć. W sumie to jeszcze nie gorączka tylko stan podgorączkowy bo ma 37,7 .... Zobaczymy czy będzie rosnąć czy organizm sam sobie poradzi. Leży caly czas. Boli go ta rana. A jeszcze przy tym kaszlu to juz w ogóle go boli....
 
Witam sie z rana
Poszłam spać przed 23 i dopiero wstałam wiec wysłałam sie jak mops:)
W nocy 3 razy na siusiu i trochę lekkich skurczy o dziwi sie pojawiło.

Lewusów, ja mysle, ze to może być jelitówką poprostu albo coś Ci zaszkodziło, może spróbuj napić sie coli i uważaj żeby sie nie odwodnić, duzo płynów pij koniecznie.

Fanti, maz powinien stanąć po twojej stronie i tez opieprzyć małego żeby wiedział, ze do matki nie można sie tak odzywać.

Volka, trzymam kciuki.

Bar, może rzeczywiście szyjka Ci sie ruszyła.
Mnie tez kłuje tam na dole plus bóle w pachwinach, a o kręgosłupie to juz nawet nie wspominam bo boli praktycznie cały czas, jutro wieczorem mam wizytę to sie dowiem co i jak.

Miłego dnia dla wszystkich.
 
reklama
Do góry