reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Hej...
Ja juz tu wczoraj pewna ze się zaczelo... Ze aż niewiem kiedy zasnęłam. męża pytalam co się wczoraj ze mną działo bo wieczór jak przez mgle pamiętam... Juz zapomniałam ze można być tak zmęczonym... Dzis juz prysznic wzięłam jedziemy zaraz do szpitala do Kubusia... A ze mną ogólnie ok choc troche nie wyspana ale to nic.. Chce juz byc u Kubusia...
Dzis wizytuje... I aż się boje.
 
Serduszko wcale sie nie dziwie ze padlas wczoraj .Tyle nerwow i stresu .Wazne ze juz jest ok .Teraz juz na spokojnie :)
 
Mój do pracy pojechał a ja spałam jak zabita, dopiero sie przebudziłem jak wychodził. Mowię mu że mógł mnie obudzić przecież żeby mu śniadanie zrobić.
Ja o północy laktator zamawiałam, po wczorajszym ktg stwierdziłam że nie ma co czekać bo to już lada dzień może sie zacząć.
 
Widzę że noc spokojna, nikt nie urodził :)
Ja Hani zazwyczaj nie odkładałam w nocy bo zasypiałam przy karmieniu, jak się budziła na następne to przekładałam na drugi bok i dalej spałam i nie miała problemu ze spaniem we własnym łóżku. Odkąd zaczęła butlę dostawać na noc to przesypiała całą u siebie. Jedyne czego pilnowałam to że po wieczornym karmieniu zawsze u siebie zasypiała.
 
Asienka właśnie ręcznik dałam i jedna noc zero kaszlu a dziś znów .
Naile idzie mu już drugi tydzień trójka ,bo spuchnieta strasznie i nie daje dotknąć . Potem zostaną piątki -ale to jeszcze nie czas raczej na nie. No i śliny ma dużo . Ja mu daje smoczek tylko praktycznie do spania ,a nieraz jak nie schowam w dzień i dorwie to ślina mu leci przez niego strasznie ,wiec tez juz tak myślałam ,że to może być od jej nadmiaru ...
 
Clodi jak masz koste na jezyku to posól ją. Będzie szczypalo ale zniknie. Kiedyś się mowilo że jak pomyslisz o kimś kto może cie obgadywac i trafisz to znika....ale mnie znika i bez myślenia ;)
 
reklama
O rety jak wy późno zasypiacie.. ja o 22.30 to juz śpię. , no ale rano o 6 pobudka, starego do pracy wyprawić, jego syna do szkoły no i moim kocurem się zająć : )
Cieszę się że mój synalek mi daje spać. , dzisiaj raz na siku wstałam to chwike pofikał i spaliśmy dalej.
Dzasti zrób koniecznie fotke Antka bo ja żadnych fb nie mam, tylko tu mogę podziwiać : )
Dzisiaj pierwsze ktg, musze o 10 zadzwonić i się chyba najpierw umówić. Śnieg u mnie popadał, ja juz nie chce zimy : ////
 
Do góry