reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Jejku Dziewczyny ja to mam ostatnio spanie....
Obudze się a potem znowu zasne :) Dzisiaj rano też tak było hihi zasnelam przed 6 i teraz nawet nie słyszałam jak Zuzka mnie wolała ;)
Sama przyszła do mnie do sypialni się przytulić a teraz poszła robić sobie mleko z płatkami do kuchni :) jakie to moje dziecko już jest samodzielne...
Muszę jej jeszcze pościel kupić z kraina lodu dzisiaj bo już dawno jej obiecałam... i w ogóle to dzisiaj pierwszy raz wyjdę z domu od zeszłej soboty... już nawet zapomniałam jak się wdycha śląskie, kopalniane powietrze hihi
Miłego dnia Dziewczyny :)
 
reklama
Witam sie i ja :)

Serduszko- dobrze, ze choc troche pospalas. A to, ze wciaz za malo to chyba juz z nami wszystkimi tak bedzie.
Trzymam kciuki za wizyte i ucaluj Kubusia!:)

Balladyna- u mnie tez cos bialo :(

Isia! A Ty z tym pisaniem po nocy to nie kracz! :p

Bar- co do wago Grzesia. Nie zwracaj zbytnio na to uwagi. Moja psiapsiolka jak teraz rodzila to we wtorek o 7 miala usg- wyszlo, ze synek 3,5 kg ok 55-56 cm i dostala kroplowke na wywolanie skurczy (wody jej dzien wczesniej odeszly) gdy przyszlo do rodzenia nie dawala rady woec ostatecznie o 14 tego samego dnia zrobili cc- jak sie okazalo Natan wazyl 4,5 kg i mierzyl 61 cm...
:)

Moze GRZES tez cos ukrywa :p
 
Isia pisałam ze mialam ktg na Izbie mala szalała ale czy skurcze byly nie wiem.a usg na oddziale juz i ok mala wazy 2970 kg a tc według om to 36+4 dzis a według usg 37+1 dzis.
 
A nikt mi nic nie mowil co to, pobral doktor wymaz na wziernik i na takie plastikowe dal i niby sie cos skrystalizowalo i ze na razie na wody nie wyglada.

No właśnie Dzasti taki slodki zapach bo ani zapach moczu ani sluzu.po nocy wkladka lekko mokra znów.
 
No Bar, na mojej sali lezy babka co przy ostatniej ciazy wychodzilo rano na usg 3500 kg a popoludniu urodzila syna 4500 kg prawie ;-)

Serduszko na spokojnie dzis, juz po strachu teraz będzie lepiej juz :-)
 
Cień właśnie to najbardziej lubię w naszych szpitalach :/ o wszystkim nas informują...
Balladyna ja bym chciała chodzić tak wcześnie spać ale po prostu nie umiem :/ chyba za bardzo korzystam ze snu w ciągu dnia i potem w nocy jest ciężko ehhhh
A w ogóle to teraz mogłabym iść dalej spać... W momencie bym zasnela...
Izik i dzastibasti widziałyscie sie?
Bursztynek a Ty jak? Jak fotel? Kiedy będzie fotka?
Dzisiaj mąż Cocosh idzie do domku :) ale muszą być szczęśliwi :)
Serduszko całuski dla Kubusia! Wracajcie razem, szczęśliwie do domku....
A ja muszę wstać z łóżka i mi się nie chce bleeeeeeee
 
Moje dziecie na karmienie obudzilo sie raz w nocy za to jadla prawie 2 godz. Smoka nie toleruje, ma odruch wymiotny. Sutki mam tak poranione a przez nakładke za slabo ciągnie i nic nie leci.
Druga pobudka byla ale z innego powodu. Zaczęla się krztusić flegma, połozna mowi ze po cc dzieciom wiecej sie opijaja wod plodowych i te wody jej zalegają.
Bark od rana juz tak nie dokucza. Zobaczymy co będzie pózniej bo wczoraj tez nic nie zapowiadało ze tak mnie rozboli. Oby nie bylo gorzej bo jutro maja zamiar mnie juz wypisac.
 
reklama
Isia- pisalam, ze materialow tworczych na fotel mi zabraklo i musialam na przesylke poczekac:) ale juz jest i po wynikach jak wroce bede kontynuowac:)
Czuje sie super:) Zuzi chyba dobrze w brzuszku u mamy:)
 
Do góry