reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ja juz po wizycie. lekarka powoedziala ze to chlopczyk i ze chlopcy sa wieksi ogolnie zazwyczaj .Filipek ma 2920 juz czyli tyle ile mialy moje corki przy urodzeniu .
Lewusek a który u ciebie tydzień. Bo mój tyle ważył w 36+2 i lekarz mówił że dziecko nie jest duże. U ciebie chyba były podejrzenia że mały jest za duży dobrze kojarzę?
 
reklama
Lewusek super,ze wszystko ok. A ktory Ty masz tydz? Missoni u mnie waga dziecka 3150 na 37 tydzien i lekarz mowil#ze jest idealna ;).
 
Lewusek super,ze wszystko ok. A ktory Ty masz tydz? Missoni u mnie waga dziecka 3150 na 37 tydzien i lekarz mowil#ze jest idealna ;).
Lewusek a który u ciebie tydzień. Bo mój tyle ważył w 36+2 i lekarz mówił że dziecko nie jest duże. U ciebie chyba były podejrzenia że mały jest za duży dobrze kojarzę?
U mnie dzis 35tc+5:)
Maluszek zakrywal raczka buziunie.Zakochalam sie w nim he he
 
Ale ja sie boje zwyczajnie, wiadomo jakie podejscie maja w szpitalach ...juz sama nie wiem co robic...
Jak pojedziesz i nie zgodzisz się na zostanie tam to odpowiednio Cię potraktują jak wrócisz za kilka dni. Lepiej zadzwoń na izbę. będziesz miała czyste sumienie że nie olalas sprawy a jednak w domu będziesz
 
reklama
Dziewczyny doradzcie.bede zamawiala papierki lakmusowe.powiedzcie mi czy moga byc te tanie zwykle?sprawdza Ph od 1-14 bo one kosztuja 3zł tylko i sie zastanawiam czy takie tez sprawdza wody.chyba tak?
 
Do góry