reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Fanti racja. W dzisiejszych czasach nic nie wiadomo :D
Kubuś coraz lepiej. Zjadl wypil. Pochodził troche. Rana ma ok 5 cm. Tak na oko. Ale moj bohater odmówił leków przeciw bólowych. Powiedzial ze boli ale źle nie ma ... Teraz sie położył....
 
M jest ze mnie strasznie duuuuuuuuuuumny dzisiaj :) sama zrobiłam na obiad pierwszy raz w zyciu:
Ziemniaki,
Surowke z kiszonej kapusty,
Dorsza papierowanego....
I to w wieku prawie 34 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wprawdzie M piekł rybę jak wrócili z basenu ale ja potraktowalam ją pieprzem, solą i cytryną... a potem panierka :)
Jestem z siebie dumna
 
reklama
Isia, brawo Ty! Ja dziś robiłam zupę pieczarkowa. Kucharka ze mnie bardzo średnia, wiec zupa wyglada jak szara ciemna masa.. Póki co nie mam na nią ochoty :/
Dobrze ze mąż jada w pracy, ale mi sie wtedy totalnie nie chce dla siebie samej starać :(
 
Do góry