reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Nie to nie śluz. .sluz inaczej wygląda i "pachnie" a to od wczoraj zauwazylam takie inne prawie bezbarwne i wczoraj były 4 wkładki z noca, dzis na razie jedna poszla.
 
Cien ale to ze pojedziesz sprawdzic to jeszcze nie panikowanie :) Zwlaszcza, ze pierwsza mialas cesarke i nie wiadomo jak u Ciebie sie porod zacznie :) Zawsze mozesz wrocic do domu na wlasne zyczenie no chyba, ze macie daleko szpital czy cos w tym rodzaju :)
 
Serduszko, super, że już po wszystkim, ulga niesamowita :)

Dzasti powodzenia!!! :D

Maya no to dylemat pewnie mają bo niezbyt bezpiecznie, trzymamy kciuki&&&

I &&& za wizyty!!!

Kurczę, już bliżej niż dalej, ja gniję w łóżku bo coś mi słabo ;/
I trzymam do 8 marca :) nie mogę rozczarować Tatusia ;P on się stara, remontuje, musimy go nagrodzić najlepszym prezentem na świecie urodzinowym :D

QUOTE="marcowa 07, post: 13751707, member: 160233"]Witam się po wizycie. GBS pobrany, oczywiście przyszło mi za wymaz zapłacić, bo "NFZ NFZ-etem, ale nikt nie zapłaci za Pani badanie" :errr: (które jest de facto refundowane, wiem, bo dowiadywałam się.
No trudno, jutro wyniki. Pierwsze KTG w porządku, ponoć skurczy brak, ale co chwilkę musiałam wciskać przycisk, bo córcia się tak ruszała. Szyjka w porządku, nie skraca się i nie rozwiera, tylko ponoć miękka jest. Ogólnie zdawkowe odpowiedzi na moje pytania dostawałam.

Ogólnie załamana jestem bo dzwoniła mama, że mój dziadek w szpitalu i nie jest z nim dobrze :( Chciałabym go odwiedzić, ale boje się[/QUOTE]
Marcowa, a w ogóle Cię tam wpuszcza do dziadka? Bo teraz wszędzie zakazy odwiedzin :(
 
Cien to na co Ty czekasz? Przeciez juz by dawno sprawdzili czy to wody i bys nie musiala sie denerwować i stresowac. No a jesli to wody to porod tuz tuz. Wiec i tak bedziesz musiala w szpitalu zostac.. Jedz i badz spokojna! :)

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry