reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Volka idź idź dzisiaj, bo tu takie napięcie, że jutro możesz już nie zdążyć :p Zresztą jeśli Szymek ma łeb na karku, to kiedy usłyszy dźwięk wiertła powinien się schować koło kręgosłupa i udawać że go nie ma, skoro ten świat zewnętrzny taki okrutny. Na bank nie odważy się zdecydować na wyjście w takich okolicznościach ;)
 
reklama
Hahaha arusiowa Ty to zawsze potrafisz czlowiekowi humor poprawic.ale masz racje. Ide i niech sie dzieje wola nieba :p.
 
Ale z Was agentki ...jak sie czyta to zaraz buzia usmiechnieta.Wlasnie wstalam po drzemce .Mam smaka na ryz z bananem i jogurtem :D
Serduszko daj znac jak bedziecie juz po .Kciukaski zacisniete od wczoraj .
 
Ale duża z wami ehhh teraz to ja się dopiero teraz stresuje i wszystko przez dzasti :(
Wizytę mam na 14:30 ale mama będzie o 11 bo musimy jej tel załatwić w prezencie urodzinowym bo ma teraz 26.02 :) kciuki najmocniejsze za Kubusia & & & & & a potem troszkę mniejsze dla reszty dziewczyn wizytujacych rodzacych i tych dochodzacych do siebie :)
Ja zasnęłam ok 3 :/ a śniło mi się że zamiast leku dopochwowego dostałam czekoladę do du... i ja tam musiałam wkładać WTF!!!!!!!! Coś mi się we łbie póki....
I proszę mi się uspokoić z tymi poradami bo ja się zaczynam bać!!!!
 
Arusiowa nie nie nieee! Zadnego przenoszenia na kwiecien ;D rodzimy w marcu i tup! ;D ja koniecznie musze urodzic rybke, wiec kwiecien nic a nic nie pasuje:) a czuje, ze pierwsza bym przenosila[emoji14]

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 
Ja melduję się z porodowki ale spokojnie jeszcze nie rodze.Wczoraj w nocy dostałam takich torsji ze szok,w życiu tak nie wymiotowalam,do tego cieklo ze mnie każda dziura,sorry za obrazowosc,jak mnie mega mocno zaczął boleć brzuch i narastac regularnie to pojechaliśmy jednak do szpitala.Przyjęli mnie na porodowke a tu po godzinie wszystko się uspokoiloale okazało się ze i ja i Malutka mamy mega tachykardie, nafaszerowali mnie lekami i ciutke Małej spadło mi nie...I tak mnie trzymają tu na porodowce od 2 w nocy bo nikt nie potrafi podjąć decyzja boją się indukowac porod bo jeszcze trochę za wcześnie....Jest mi tak niewygodnie i niedobrze że już mi wszystko jedno tylko niech już coś powiedza ...
 
O masakra, dziewczyny, nie szalejcie! Jak nie spałam do 5 nad ranem, to było tu cicho, a teraz sie rozkręciły cwaniary!
Dziasti, kolejna z zaskoczenia?! Czekamy na relacje na żywo z porodówki! Dasz radę, dziewczyno! Trzymamy mocno kciuki żebys urodziła sprawnie i jak najmniej boleśnie!
Serduszko, oczywiście trzymamy za Was kciuki dzisiaj!
Kciuki za wizytujące dzisiaj i ściągające krążki :)
Cień, daj znać jak decyzja odnośnie IP :)

To forum działa jak lawina napędzająca kolejne porody :D
 
reklama
Dziewczyny Was sie nie da zostawic bez nadzoru :D
Zobaczylam ponad 90 postow, od razu sie zastanawialam ktora urodzila ! A tu prosze Dzasti jaka niespodzianka !! To spotkanie z Twoik bobo juz tuz tuz :) Kciuki ogromne i informuj nas tu :)

Za Kubusia to tak sciskam, ze nawet u nog trzymam ! Serduszko bedzie wszystko dobrze !

I powodzenia na wizytach dla calej reszty bo troche sie Was nazbieralo :) Bar - bez krazka pomalutku do domku, zeby Ci tam Grzes nie przelecial miedzy nogami :) !

Kubusiowa, Aliaolio, Arusiowa mi sie jeszcze ani sni rodzic, jeszcze 5 tyg do terminu :D Moj wlasnie poszedl na silownie i po moich rewelacjach na temat co sie tu dzieje to mi powiedzial, zebym przypadkiem tez nie zaczela rodzic jak go nie bedzie :D To jest zarazliwe !!! :D
 
Do góry