reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Przy pierwszej czulam przy drugiej nie .A przy szyciu takie ciagniecie.Gorzej potem jak siku trzeba bylo isc . Najgorzej z tymi bolami od krzyza .Koszmar
 
reklama
Kurcze pralka skończyła mi prac a mnie się nie chce wieszać tego dziadostwa ;) najchętniej poszlabym spać hihi Ale czekam aż Zuzka się obudzi i pojedzie z M do przedszkola, potem śniadanie i spanie hihi
 
Lewusek, mam nadzieję że teraz twój poród będzie mniej traumatyczny...
Mnie dalej brzuch boli jak na okres, może mniej niż rano ale ciągle go czuje...
Ciekawa jestem czy przyjedzie brat M żeby tapetowac pokój Zuzki czy go choroba całkiem rozłożyła i nie da rady :/ jeszcze jutro mieli jechać na dwa dni gdzieś w Polskę robić instalacje paliwowa i nie wiem czy pojadą jak ten jest raki chory :/ w każdym razie jak przyjedzie dzisiaj kłaść tapety to ja muszę jechać do Krakowa żeby odebrać części do tej instalacji.... a za bardzo nie chce mi się samej tam jechać :) generalnie w ogóle mi się nie chce siedzieć dwie godziny w aucie :/
 
Ja padam wczoraj ale obudziłam się razem z moim bo w pachwinie mnie boli i już zasnąć się nie dało :(
Ja położnej mówiłam że chce od razu znieczulenie to powiedziała mi że na spokojnie jak będę chciała to mi dadzą ale ona np proponuję mi najpierw zobaczyć jak to będzie bo może akurat dam radę i w sumie to ma rację bo mój próg bólu jest dosyć wysoki :) zobaczymy
Od rana Grzesiu znowu ciśnie zjeść spokojnie mi nie daje :(
Ja tez sama kupowałam prawie wszystko brat kupi lezako-bujak ale wie jaki bo mu aukcje z allegro podesłalam a jak coś to wiem że się pewnie zapyta chrzestna też zapyta to wiem na 100% a reszta to zapowiedziałam że pampersy lub jakieś zabawki maskotki itp :)
 
Isia ja tez mam nadzieje ze jakos przezyje ten porod i byle z malym wszystko bylo dobrze .
Ja tez wysle Paule do szkoly i pod kolderke wracam.U nas glosno przed oknami bo wystawki sie zaczynaja.Tutaj w de kilka razy do roku niemcy wyrzucaja meble i rozne inne pierdoly. Ludzie potem chodza od rana do nocy i szperaja.
Dobrze ze to tylko pare dni a my mieszkamy wysoko bo C ina parterze to maja wesolo.
Fajnie by bylo gdyby Ci skonczyli ten pokoik bylabys juz spokojniejsza.Ja tez lubie miec zrobione a nie czekac. Pogoda taka na choroby teraz .Paula zakatarzona i cos sie skarzyla na gardlo rano ale chyba z przesuszenia przez kaloryfery .Goraczki brak jak na razie.
 
My tez sami wszystko kupowalismy. Nie mamy tutaj nikogo bliskiego. Moja mama pewnie cos tam kupi jak bedziemy w polsce a tesciowie to temat rzeka .Mam wrazenie ze maja to wszystko w dupie. Beda mieli jednego wnuka a zero zainteresowania .Niby tacy katolicy piec razy na dzien kosciol a syna maja w nosie .Gdyby moj nie dzwonil i nie mowil co i jak u nas to nawet by nie wiedzieli .Brat mojego niedoszly ksiadz a teraz nierob wszystko lepiej wiedzacy jest ich oczkiem w glowie.Takie mam wrazenie .
 
Dzień dobry
Lewusek przykre to, moj zawsze mowi ze to kobieta dba o rodzinne cieplo. Więc jak tesciowa olewa to juz klops.
My malo kupowalismy bo ogrom mi przyslala siostra, kochana moja. A moja mama mi kazala nic nie kupować bo po siostrzenicy pelna komoda ubranek..ale rozowych fioletowych w kwiatki !, malo co unisex, powiedzialam ze ja w to syna nie ubiore. Tak więc podlicze mniej więcej i siostrze kasę oddam, ale wiem ze będzie jazda bo ma byc chrzestną i znowu nam nakupuje, a bogata nie jest.
A w pracy u nas zrzuty po porodzie są na prezent.
Ja dziewczyny obstawiam ze urodze kolo pełni, miedzy 19 a 25 : ) sprawdzalam rodzine i kazdy sie urodzil max tydzień przed lub kilka dni po pełni.
 
Balladyna wiesz jak to jest ...
Czasem ten biedniejszy bedzie sie staral i kupi cos malenstwu a ten co ma duzo kasy zleje temat . Nie jest to regula ale czesto tak wlasnie jest .
 
reklama
Do góry