reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Manka. Dostalam epidural na życzenie, ale źle sie wkluli wiec po jednej stronie caly czas wszystko czułam. Wiec dali mi kolejny zastrzyk. Potem czulam skurcze wiedzialam kiedy przeć, ale to nie był micny ból. To bylo ok. Niestety po epiduralu sie wymiotuje i to bylo straszne. Bo dopiero co z ze mnie wszystko zeszlo a tu wymioty. Dla mnie to bylo najgorsze. Po takiej dawce padlam i duzo nie pamietalam. Dobrze ze m byl ze mną. Obudzilam sie po 3 godzinach kiedy przewozili mnie na sale. Padlam tez moze dlatego, ze stracilam duzo krwi bo mnie musieli naciac.
 
reklama
Ja padam dziewczyny z nóg, zawsze mam wam tyle do powiedzenia a jak zaczynam pisać to wszystko ucieka ... jutro muszę pamiętać o tej sesji brzuszkowej bo w końcu urodze i nie wiem jak w tedy to zrobię, ale mam zamiar spać do 11, bo zajęcia zaczynam o 13 a kończę o 20 ... nie wiem jak to przetrwam ;) co do prezentów to tak jak myślałam każdy się już pyta co potrzebujemy, bo u nas w rodzinie też zwyczaj jest powitania maluszka z upominkiem, ja mam różne pierdolki powybierane, dam linki a co kto kupi i za ile to na prawdę się nie liczy - ważne że się interesują i że przyjdą - bo to cenię najbardziej - spotkania rodzinne których jest tak strasznie mało :( dobranoc laseczki , dobrej nocki życzę
 
A ja nie mogę coś zasnąć i przeraza mnie fakt ,że za 5 godzin mąż wstaje do pracy i będę miała po spaniu; /
 
Edit ja też nie mogę spać... Moj o 4:30 wstaje do pracy....
A ziewam okropnie.
Chyba za dużo myśli po głowie chodzi. Szkoda ze się nie da mózgu wyłączyć... Tak poprostu by odpocząć od tych myśli...
 
U mnie pora na melisę i przy okazji kisiel robię bo mnie naszło. Wszyscy śpią a ja chodzę jak ten lunatyk a jak urodzi sie bobas to wtedy bedzie mi sie spać chciało
 
Manka ja tez rodze naturalnie i chocby to znowu mialo trwac 50 godzin to nie dam sie pokroic :D i nie wazne ile wazy, dam rade:) a przynajmniej taka mam nadzieje:)

Sarna ja tez chce sprobowac bez epiduralu tym razem. Ale zobaczymy jak to bedzie. Przy pierwszym porodzie sami mi dali, zebym odpoczela bo bylam tak wykonczona, ze zasypialam miedzy skurczami. Mam nadzieje ze tym razem wszystko pojdzie szybciej:) i ja zadnych skutkow ubocznym po epiduralu nie mialam. Nie wymiotowalam na szczescie:)



Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
jeju wszystko mnie boli :( spać nie mogę, chyba pójdę pod prysznic. A rano mamy jechać ze zwolnieniem i gbs bo nie udało się dziś to znaczy już wczoraj ehh... Tylko po blat byliśmy, może na dniach kuchnia będzie to wrzucę fotki :) już mam dosyć moich pleców, piersiowy tak boli, że oddychać ciężko :/ pomarudziłam...
 
Hejka.
Nadrobilam Was :)
Ja oba porody koszmarne mialam.Bole od krzyza ,zadnego znieczulenia .Pierwsza wypychali na sile + vacum.Przy obu nacinana bylam wiec powiem ze epidural to teraz zbawienie by bylo .
 
Dzień dobry... Zuzzka obudziła mnie o 5... żeby się z nią położyć. Na szczęście szybko zasnela a ja mogłam opuścić jej królestwo ;)
Jak się położyłam obok niej to poczułam, że brzuch boli mnie jak na okres ehhhhh
Podobno to znak, że szyjka może się skracac... pw sumie to by nie było dziwne biorąc pod uwagę, że już skończyłam 37 tydzien ciazy ;)
Kurcze jak się tak zastanowię nad tym kiedy bym chciała rodzic to chyba nie ma dobrego momentu hihi
Chociaż ten przyszły tydzień bym sobie odpuściła jeszcze i urodziła np 1 marca :) ale wiem, że lekarka się nie zgodzi bo nie ma sensu takie przetrzymywanie donoszonej już ciąży, tym bardziej że maluch pewnie mały nie będzie ;)
Także w pon lub wtorek będę mamusia po raz drugi ;)
 
reklama
Lewusek czulas nacinanie? Bo ja nic nie czułam, zrobili mi je na skurczu a szycie po znieczuleniu więc też totalnie nic nie czułam :)
 
Do góry