reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Manka bardziej myślałam ze się coś zmieni :) jak przyjdzie co do czego Ale on raz potrafi być jak do rany przyloz a raz obrót o 180 i dziękuję.

Poczekam aż książę łaskawie wróci do domu i z nim pogadam szczerze raz a porządnie :)
Mam nadzieję ze mam jakąś siłę preswazji i to do niego dotrze aczkolwiek już była awantura o To mieszkanie to humoru nie ma dobrego :/
 
reklama
Facet jedzie na kurs. Ma5 dni wszystko w D. Ok odpuszczasz meldowanie się telefoniczne SMS itd. Ale wraca na 2 dni. Ty czekasz na te dni a tu proszę nie miło się zrobiło bo masz inne zdanie odnośnie remontu, seksu nie ma to co go trzyma w domu. Olać marudna babę bo jeszcze pomyśli że ma na mnie jakiś wpływ. To jest typowe myślenie policjantów. niestety.
Teraz masz dziecko w sobie więc argument nie do odparcia potem będziesz wymagała że zajmie się dzieckiem że coś zrobi to usłyszysz że on zmęczony bo praca a Ty tylko siedzisz w domu i zadasz jakichś praw. Kiepsko to widzę a z tego co piszesz to wyniósł takie wzorce z domu.
 
Młodamama współczucia nie masz za ciekawie :( ehh niektórzy faceci jednak nie dają rady chyba zmierzyć się z ojcostwem bo zabawa im w głowie ale musisz z nim pogadac na poważnie że przecież wasze zdrowie i życie jest ważniejsze niż jego przyjemności jak przyjechał na weekend niech zapi.....la dziecko potrafił zrobić tak!!!
 
Ja czekam na teściów bo mama moja właśnie do domku pojechała ale dużo mi dziś pomogła z mężem :)
Zakupy też zrobione więc niedziela na spokojnie :)
 
MlodaMama ale bym wpadła do Ciebie na ten obiadek:) mniam mniam
Ja kupiłam sobie spodnie w c&a ale nie takie jak chciałam. Te które mam teraz kosztowały 69 zł i byłam nimi zachwycona... chodziłam w nich codziennie od sierpnia gdyż tylko jedne spodnie ciążowe kupiłam :)
Za te dzisiejsze dałam 109 zł:/ i są rozmiar za duże ale w końcu teraz będzie okres w którym pójdę najbardziej w brzuch... i pewnie biodra :/ więc może nie będą mi spadać a mniejszego rozmiaru nie było :(
Wróciliśmy do domu o 15 i od tej pory leżymy w łóżku. M co chwile chrapie, chyba wychodzi z niego cały tydzień...
A na godz 18 mamy być na urodzinach mojej kuzynki- tej która myla mi okna w tym tygodniu... nie wiedziałam co jej kupić a wino odpada ponieważ kuzynka ma problem z nadużywaniem alkoholu. Rok nie pije więc myślę, że książka będzie ok. Pewnie nigdy nie dostała książki od nikogo...
M nie chce iść bo nie lubi partnera tej kuzynki- parę razy podniósł na nią rękę, targał za włosy i takie tam inne niefajne sytuacje:/ ale i tak spróbuję go wyciągnąć dla kuzynki... żeby wiedziała, że ją wspieramy...
 
Fanti...myślenie policjantów:/ pewnie coś w tym niestety jest :(
Pamiętacie jak Wam pisałam, że chciałam iść na wolontariat do policji... jako psycholog i spróbować swoich sił przy osobach stosujących przemoc domowa?
Znajomy mi powiedział wtedy, żebym nie wchodziła w to *****...bo nawet sobie nie wyobrażam co tam się dzieje :/
 
MlodaMama a za Ciebie trzymam mocno kciuki! Żeby Ci się jakoś wszystko ułożyło, tak jak chcesz... tym bardziej że Z dzieckiem nie jest lepiej... wychodzą a raczej dochodzą nowe problemy i sytuacje:/
 
Mlodamama przykro mi ze mąż ma takie podejście. Faktycznie musicie poważnie porozmawiać bo będzie coraz ciężej się dogadać.

Juz drugi dzień kiepsko mi sie spi przez duszności :(. Lekarka mnie badala, nic nie wyslyszala w oskrzelach i generalnie jakiegoś większego pomysłu nie miała na mnie. Może gin cos poleci jeszcze... Ja trochę się mecze a mam zlecenie na ten tydzień i nie będę mogła leżeć i odsypiać :(
 
reklama
Dobra w końcu !3 razy pisałam i 3 razy nic nie wysłałam :D bo sie nie dało :p

Hmm przemoc domowa u nas tego jak na razie nie ma tzn. Nigdy N mnie ręki nie podniósł ani nie jest jakiś agresywny :)

Słyszeliście o tym ojcu co porwał tego chłopczyka? To ten ojciec jest byłym policjantem...

Rozmowa dzisiaj była ponad godzinną powiedziałam co mi nie pasuje i co oczekuje od niego ze teraz tylko on mi został bo rodziców mam daleko więc nie będą jeździć tyle km Na każde moje zawolanie itp
ŻE nie chce wylądować e szpitalu i on Na pewno też nie chce mnie tam odwiedzać nie wcześniej niż niż marcu więc musi się wziąść za siebie:)

Pomyl garki poodkurzal pomyl podłogi pranie zrobił powiesił... hmm jakieś światełko w tunelu jest :)
A teraz robi golonka duszone w piwie z kapustą kiszona :p az mi się piwka chce ! :D zimnego lanego z sokiem!
Czekamy Na kolegę który ma do nas wpasc(prawdopodobnie przyszły chrzestny) bo z moim bratem ciężko...
 
Ostatnia edycja:
Do góry