reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

To kolejny tort zrobiony. Syn zadowolony i to najważniejsze, a jak jutro zobaczy dodatki świeczki i fontanny ognia to padnie z zadowolenia.
 

Załączniki

  • 1449344923191.jpg
    1449344923191.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Alabamka to jest mój przykład xd bo mama mojego prala mu prasowala i nawet mu ubrania do szafki wkladala jak już byliśmy razem :D w pokoju też podobno mu slrzatala zanim ja przyjezdzalam :p wiec pewnie to mu zostało
 
Fanti to jest ten tort co niby bez żadnych tam widziwien? Wow masz talent ;) wygląda bajecznie a smakuje przepysznie zapewne ;)

Ja właśnie zjadłam kolacje (3 białe kielbasy) i zaraz wciągnę moja tabliczkę czekolady ;) dzień mi tak szybko zlecial. Lazilam po sklepach 4 godziny i wysiada to już nie na ten etap ciąży ...
 
No właśnie to taka prościzna że każde dziecko by to zrobiło. Mój mąż stwierdził że nie mam się czym chwalić na forum bo to w 20 min zrobiony cały.
 
Ja teraz po odwiedzinach już leże w wannie z laptopem i kanapkami i czekam na herbatę od męża :) tak lubię pełen relaks :) Grześ dziś pierwszy raz pokazał dziadom jak kopie :)
 
Jaka cisza nastala... :-) Ja tez lubie relaks,oj tak :-)
Ja jutro do rodzicow na obiad ide na Mikolaja i na swoje imieniny :-) Lilka prezent ma juz w pokoju postawiony,ciekawe czy sie jej jutro spodoba :-)
 
dziewczyny jak u Was z oddychaniem?
Ja często jak położę się na plecach to mam takie trudności ze złapaniem oddechu jakby mi ktoś usiadł na klatce piersiowej. Ulgę przynosi zmiana pozycji na bok. Upierdliwe to bardzo.
 
Ja najgorzej jak czytam corce na glos to tez oddechu nie umiem zlapac :crazy: Ja staram sie nie lezec na plecach tez ze wzgledu na oddychanie.Ogolnie chodzenie pod gore tez bardzo mnie meczy,ciezko sie oddycha
 
reklama
Do góry