reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Barbra Ty masz dziś urodziny, dobrze pamiętam? ;-) U mnie też jarzynowa, ale zupa :sorry:

Agiszonek a soków z marchewki czemu nie można? No ja mam wizyty co 4 tygodnie, a usg po 1 na każdy trymestr, plus jedno dla potwierdzenia i dla mnie to mało :sorry:

Fanti u mnie ta siła perswazji działa na szczęście tylko pod względem jedzenia :sorry:

Lewusek kiedy masz wizytę?

Ona gratuluję prawdopodobnie dziewczynki ;-) Ty miałaś przeczucie na chłopca, czy już mi się pomieszało?

Elisse ja od początku ciąży jestem bez energii, o wiele gorzej się czuję pod tym względem w porównaniu do 1 ciaży. Wszystko muszę robić na raty, sprzątanie zajmuje mi ze 2 godziny więcej, a ok kilometrowy spacer do większego sklepu to jak wyprawa w góry :sorry:

Titina witaj :tak: Na pewno tutaj będzie Ci raźniej leżeć ;-)

Wczoraj się wam poskarżyłam że mało czuję ruchów, to wieczorem dostałam koncert :tak: Ale w dzień raczej nic nie czuję.
W ogóle mam straszne problemy z opanowaniem emocji w tej ciąży, byle bzdet mnie potrafi z równowagi wyprowadzić, a potem się cała trzęsę przez długi czas :baffled: Też tak macie?
 
reklama
sylvi dziękuję:-) 3 z przodu to już mniej ciekawie jakoś tak od razu to wyczuwam hehe :-p

ja już posprzątałam warzywa się gotują na sałatkę potem owocową zrobię a no i za chwilkę kąpiel relaksacyjna należy mi się :-)

witam nową mamusię :-)będzie dobrze a na sałatkę zapraszam na Śląsk za godz. będzie gotowa:-)

powiem wam że zadyszka już jest oby mnie dziś brzuszek nie bolała z przemęczenia
 
Nailie u mnie też siła perswazji tylko jedzeniowa jest.

Bar wszystkiego najlepszego.

Tatiana witaj.

Ona gratki córeczki.

My z Hanią byłyśmy dziś na starówce karmić gołębie. Mała tak się wylatala, że jak wróciliśmy do domu to szybko zjadła zupę i poszła spać.
 
Ostatnia edycja:
Ja podjelam decyzje, ze sie juz na tym watku pojawiac nie bede. Zycze wszystkim spokojnych kolejnych miesiecy i szczesliwych rozwiazan.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Barbra Ty masz dziś urodziny, dobrze pamiętam? ;-) U mnie też jarzynowa, ale zupa :sorry:

Agiszonek a soków z marchewki czemu nie można? No ja mam wizyty co 4 tygodnie, a usg po 1 na każdy trymestr, plus jedno dla potwierdzenia i dla mnie to mało :sorry:

Fanti u mnie ta siła perswazji działa na szczęście tylko pod względem jedzenia :sorry:

Lewusek kiedy masz wizytę?

Ona gratuluję prawdopodobnie dziewczynki ;-) Ty miałaś przeczucie na chłopca, czy już mi się pomieszało?

Elisse ja od początku ciąży jestem bez energii, o wiele gorzej się czuję pod tym względem w porównaniu do 1 ciaży. Wszystko muszę robić na raty, sprzątanie zajmuje mi ze 2 godziny więcej, a ok kilometrowy spacer do większego sklepu to jak wyprawa w góry :sorry:

Titina witaj :tak: Na pewno tutaj będzie Ci raźniej leżeć ;-)

Wczoraj się wam poskarżyłam że mało czuję ruchów, to wieczorem dostałam koncert :tak: Ale w dzień raczej nic nie czuję.
W ogóle mam straszne problemy z opanowaniem emocji w tej ciąży, byle bzdet mnie potrafi z równowagi wyprowadzić, a potem się cała trzęsę przez długi czas :baffle...
 
Ostatnia edycja:
sylvi dziękuję:-) 3 z przodu to już mniej ciekawie jakoś tak od razu to wyczuwam hehe :-p

ja już posprzątałam warzywa się gotują na sałatkę potem owocową zrobię a no i za chwilkę kąpiel relaksacyjna należy mi się :-)

witam nową mamusię :-)będzie dobrze a na sałatkę zapraszam na Śląsk za godz. będzie gotowa:-)

powiem wam że zadyszka już jest oby mnie dziś brzuszek nie bolała z przemęczenia

Oj zjedlabym jarzynowa salatke:) i jade na Slask he he .
Mamusia juz dzis dzwonila i gadala co tam nam dobrego kupila:)
Wazne ze KRUPNIOKI ( kaszanka ) sa :) Bo ja lubie ale moj męzus to az sie trzesie za nimi .Teraz juz mamy podobne brzuszki a po powrocie waga pewnie pojdzie w gore:)
 
reklama
Barbra Ty masz dziś urodziny, dobrze pamiętam? ;-) U mnie też jarzynowa, ale zupa :sorry:

Agiszonek a soków z marchewki czemu nie można? No ja mam wizyty co 4 tygodnie, a usg po 1 na każdy trymestr, plus jedno dla potwierdzenia i dla mnie to mało :sorry:

Fanti u mnie ta siła perswazji działa na szczęście tylko pod względem jedzenia :sorry:

Lewusek kiedy masz wizytę?

Ona gratuluję prawdopodobnie dziewczynki ;-) Ty miałaś przeczucie na chłopca, czy już mi się pomieszało?

Elisse ja od początku ciąży jestem bez energii, o wiele gorzej się czuję pod tym względem w porównaniu do 1 ciaży. Wszystko muszę robić na raty, sprzątanie zajmuje mi ze 2 godziny więcej, a ok kilometrowy spacer do większego sklepu to jak wyprawa w góry :sorry:

Titina witaj :tak: Na pewno tutaj będzie Ci raźniej leżeć ;-)

Wczoraj się wam poskarżyłam że mało czuję ruchów, to wieczorem dostałam koncert :tak: Ale w dzień raczej nic nie czuję.
W ogóle mam straszne problemy z opanowaniem emocji w tej ciąży, byle bzdet mnie potrafi z równowagi wyprowadzić, a potem się cała trzęsę przez długi czas :baffled: Też tak macie?

Ja mam wizyte dopiero 21 pazdziernika ale dzis jade do polski 700 km :( i tam ide do mojego lekarza ktory prowadzil moja poprzednia ciaze .Podpytam tez o plec :)
 
Do góry