reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

A ja jak obudziłam się chyba koło 2 do dziecka to jeszcze nic nie było. A mąż wstawał o 4 i się nie pochwalił czy coś widział. Ja uwielbiam takie zjawiska na niebie, więc żałuję, że nie widziałam.
 
reklama
co do ciążowych ciuszków to ja żałuję, że powyrzucałam moje ciuszki z przed odchudzania bo teraz byłby akuratne :D, staniki już z moich orzeszków zamieniły się na D/E i nie wiem co będzie dalej jak będą tak rosły, a co najgorsze jak będę wyglądały po karmieniu flaczki.

Spodnie tez zakupie w H&M bo są rewelacyjne, a reszta ubrań hmmm coś się pokombinuje.
 
Mi tez zotalo pare spodni sprzed odchudzania wiec jeszcze chodze w normalnych :-) a mialam oddac,a tu sie akurat przydaly :-) ja czesc odkupilam od innych dziewczyn przez internet,a czesc na ciuchach :-)
 
Fanti ja urodziny mam 30.09, ale tez nic nie wyprawiam.
W jakim sklepie kupilas te spodnie bo u nas kicha ze znalezieniem garderoby dla ciężarnej.
Ja spodnie na allegro kupiłam bo dużo taniej. W c&a fajne widziałam Ale cena 160 zł mnie przeraziła. Przecież jedne spodnie mi nie wystarcza. Na allegro kupiłam 3 pary za te pieniądze.
Bluzki jeszcze mam wystarczające choć wczoraj robiłam segregacje co do pracy co W domu itd.
Kusi mnie żeby kupić takie Bluzki Z napisem na brzuchu.
 
Ja na pewno kupie taka bluzke z napisem na brzuchu ale jeszcze nie teraz, moze w grudniu/styczniu.
Ja nadal mam rozmiar 34/36 i takie tez spodnie ciazowe kupilam.
Piersi urosly i wczoraj szukalad stanika i nie ukrwwam ze mega trudno cos znalesc
 
na pewno polecam Stanik z triumpha dla kobiet w ciąży, nie ten do karmienia tylko dla kobiet w ciąży. Mialam w każdej ciąży i polecam bardzooooooooo

Ja rozmiar 36 zamieniłam już na 38, ale w 3 ciąży brzuch wywalił bardzo szybko, a poza tym zawsze miałam wystający bo mam rozejście mięśni brzucha i mi wywala.
 
My z koleżankami wymieniamy się ciuchami ciążowymi i dziecięcymi :) Także teraz dostałam dwie siaty ciuchów ciążowych, łącznie z kurtkami i na razie mam spokój... :) Brzucho wywaliło mi już nie na żarty... ludzie zaczęli mi ustępować miejsca w autobusach hihihi :p
 
reklama
Do góry