reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Hej dziewczyny:tak: gratuluję udanych wizyt i wspaniałych mężów, którzy wykazali się przy porodzie:-) boję się, że mój może mieć problem z empatią, o ile w ogóle zdobędzie się na obecność, chociaż kto wie...

Ja też dziś po wizycie, wszystko w porządku, 10,5 cm, 125g, 15 tydzień 2 dzień wg usg;-) płeć niestety dalej nieznana, maleństwo wstydliwe, obróciło się dupcią i tyle...:eek:

Kurcze, to moja pierwsza ciąża, trochę niespodziewana (lekarze mówili, że nie mam owulacji w ogóle) i tak naprawdę trochę nieogarnięta jestem, zdałam się na to co mówił lekarz i robiłam badania, które zlecił... Myślicie, że powinnam uzupełnić resztę? Nie zlecił mi też hiv, hcv... dzisiaj na wizycie też żadnego skierowania nie dostałam... Siostra mojego M u niego prowadziła ciążę, też jej wszystkich badań nie zlecał, ale i tak jest bardzo zadowolona z niego.
 
reklama
Kurcze same chłopaczki faktycznie :-) U mnie 17 tydzień. Nie chciałam żeby narzeczony był przy porodzie, ale jak poczytałam Wasze opinie to może go wpuszczę....on się nie wstydzi ani nie brzydzi bo ma taką pracę że niejedno widział :-p Chodzi o mnie i o to żebym potem mu nie zbrzydła. W weekend byłam u siostry która jest fotografem i zrobiła mi sesje rozbieraną. Brzuszek mam malusieńki, w photoshopie go jeszcze zmniejszyła i zdjęcia super!!! Chce żeby narzeczony pamiętał jak wyglądam bez brzucha i opuchlizny. To moja pierwsza ciąża i porodu się wogóle nie boje. Mam nadzieję, że nie bedzie przeciwwskazań do naturalnego porodu bo mam problemy z siatkówką w lewym oku. To dobranoc mamuśki. Ja standardowo idę do lodówki :-)
 
Asienkakk na Twoim miejscu na następnej wizycie bym się zapytała o interesujące Cie badania. Jeśli nie da skierowania to bym na własną rękę zrobiła. A chodzisz na NFZ?
 
Jabym chciala zeby moj byl przy porodzie. Poprostu lepiej bym sie czula... Mimo, ze powiedzial ze bedzie to nie wydaje mi sie, ze jest do tego przekonany. Zmuszac go oczywiscie nie bede.



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Tak, na nfz. I nawet go dziś pytałam o badania i o tamtą toxo to powiedział, że nie mam bo już na pierwszej wizycie byłoby widać w usg bo miał już pacjentkę z aktywną toxo. Nie wiem już co myśleć:( Ale hcv i hiv chyba obowiązkowo wymagają przy przyjęciu do porodu? Chyba zrobię i nie będę się martwić i zastanawiać
 
Asienkakk na NFZ często lekarze dają skierowanie na podstawowe badania. Ja bym prywatnie badania na Twoim miejscu zrobiła. Na toxo też.
 
Chyba faktycznie nie ma co czekać na niego tylko zrobić i mieć spokojną głowę. Dzięki za uświadomienie dziewczyny:tak:
też macie problem z bezsennością? Od jakiegoś czasu męczę się do 2-3 żeby zasnąć, a o 5 się budzę i już nie mogę zasnąć. I żeby nie było, w dzień też nie śpię... Nawet meliska nie pomaga:baffled: no nic może przejdzie niedługo...
 
Ja też mam problem z zasypianiem, jak mnie coś w nocy obudzi to do rana się przewracam z boku na bok, a w dzień jestem taka śpiąca:confused2:

Mój mąż był przy porodzie, ale na początku miał jakieś obiekcje. Ale za to teraz jak ktoś go zapyta jak było- to mówi z takimi emocjami, że to trzeba przeżyć, bo słowami nie da się opisać:-D Oczywiście też zabroniłam mu zaglądać gdzie nie trzeba, ale w gruncie rzeczy byłam tak zmęczona i głodna, że miałam gdzieś czy patrzy czy nie:zawstydzona/y:

Ale na forum dużo chłopaków, ciekawe czy komuś się jeszcze odmieni:-D Ja tam jestem strasznie sceptyczna co do płci, bo mój Fifi na USG w 4mc- chłopiec, w 6mc dziewczynka na 90%, w 7mc na pewno chłopak, a przy przyjęciu do szpitala ginka mnie bada i mówi, że ona by jednak obstawiała dziewczynkę:szok: Ja miałam jednak od początku przeczucie na chłopca, teraz mam na dziewczynkę- ale zobaczymy czy moja intuicja działa jak należy:-p
 
reklama
Witam dziewczynki :-) Maz w pracy to ja zabieram sie za przeglad kurtek :-) A powiedzcei mi czy zdecydujecie sie na szczepienie przeciw grypie? Myslalam zeby corke i siebie zaszczepic,chodzi do przedszkola i wiadomo jak jest.Jakie Wasze zdanie ? ;-)
 
Do góry