reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Mój już był ze mną na dowcipnym. W zeszłej ciąży też chodził.
Dziewczyny, ja tak się nastawiałam w pierwszej ciąży, nawet mówiliśmy do brzuszka Nadia i Lenka i jakie było nasze zaskoczenie jak w 25 tygodniu się okazało, że są chłopcy. Dlatego ja teraz tak do tego podchodzę. W ogóle się nie nastawiam. Będzie co ma być, mimo że marzę gdzieś w głębi o córce heh.
 
Dziewczyny, a słyszałyście o teorii nuba? "Odczytuje" się płeć na podstawie tej wypustki płciowej co wkleiła Volka tyle że na usg 2D, jeśli jest sterczący do góry to wskazuje na chłopca, jeśli jest odchylony od ciała pod niewielkim kątem, leżący to może wyjść dziewczynka. (no chyba że coś pomieszałam :sorry:) Czy którejś się wg tej teorii płeć sprawdziła?
Ja tam się nie nastawiam że w poniedziałek dowiem się o płci, może za 2 miesiące :sorry: Całe czas mam w głowie historię teściowej jak córeczka okazała się synalkiem po porodzie hehe
A tak w ogóle w 1 ciąży tak mi namieszała w głowie tym, że była u wróżki niby o 100% sprawdzalności i ta jej powiedziała że będzie chłopak, to nawet mając potwierdzenie córki cały czas miałam z tyłu głowy że może jednak chłop będzie. I połowę ubranek na 0-3 miesięcy mam neutralnych, wózek w neutralnych kolorach, nawet pokoik pasujący do obydwu płci :sorry:

Barbra gratuluję kolejnego chłopa, super że okaz zdrowia :tak:

Asieńkakk Twój będzie zakochany w maluchu, zobaczysz :tak: Ja miałam genetyczne dowcipne, teraz jakie mi zrobi to dowiem się 7. I mąż/ niemąż też na takie chodził, teraz też sam kombinował jak tu małą komuś sprzedać na tą godzinkę żeby pójść ;-)

Siwa, Natka super że wszystko ok ;-)
 
Ja miałam to USG prenatalne robione w 12t5d i to przez brzuch było :) Miałam obawy czy moją fasolkę będzie widać na USG przez brzuch, mam tyłozgięcie macicy i jak byłam na USG w 10t5d to miałam USG dowcipne ale pani doktor była ciekawa czy przez brzuch maluszka już będzie widać i wtedy jeszcze nie był widoczny, gdzieś przy kręgosłupie sobie siedział :) Z tego co mi koleżanki mówiły to kazda z nich miałą to USG przez brzuch, ale nie wiem od czego to zależy.
 
Ja bardzo chcialabym juz dowiedziec sie kto zamieszkuje w brzuszku, ale jak juz wiele razy wspominalam - moj Synus do dnia porodu byl Lenka:-D wyprawke tez w wiekszosci mial rozowa:-D tzn. ciuszki, smoczki, kocyk.. bo jednak bralam mocno pod uwage, ze jednak bedzie chlopiec, wiec wozek, posciel i wszystkie 'wieksze' rzeczy mialam neutralne:)

I dzisiaj dostalam pismo ze szpitala z zaproszeniem na pierwsze usg:-D 12 pazdziernika, czyli juz w 18 tygodniu:)

A co do usg przez brzuch - ja juz jak w 9 tygodniu trafilam do szpitala to zrobiono mi usg przez brzuch. I Kruszynke pieknie bylo widac:)
 
co do płci to mam bardzo fajny obrazek
nubtheory_comment.jpg
 

Załączniki

  • nubtheory_comment.jpg
    nubtheory_comment.jpg
    49,3 KB · Wyświetleń: 90
reklama
Asienka ja mam ten sam wzost co ty i wage i juz tylko przez brzuch usg. Nie martw sie o oponke [emoji14]. Jam mi dzisiaj glowice przylozyc to dziecko juz u mnie bylo calkien wysoko ulozone prawie pod pepkiem.

Powyzej 10 tyg sie juz tylko przez brzuch robi :).

Najlepsze jest to, ze na poczatku ciazy z moim ustalilismy, ze nie chcemy znac plci az do porodu. Moj dzisiaj wymiekl i mnie blagal zebysmy sie jednak wczesniej dowiedzieli [emoji14]. Ja mam przeczucie na chlopca, a co tam plywa w brzusiu to sie okaze.



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry