reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Milagros bardzo mi przykro. Witam wszystkie nowe mamusie.
Ja właśnie wróciłam z wizyty maleństwo ma 3.9cm i jest starsze według OM 2.03 a według Usg 27.02 :-) serduszko bije zaraz wstawię zdj ;-)
 
reklama
Milagros strasznie mi przykro kochana :-( trzymaj się i dbaj o siebie buziaki


Paulina super duża dzidzia :-)

Witam wszystkie nowe mamusie :-)
\
 
Witam nowe marcowe przyszłe mamy.. toć to już chyba ostatnie powoli dołączają ☺ dziewczyny strasznie mnie boli ta kość guziczna. Czy któraś w ciąży smarowala się czymś przeciwbólowo ?
 
Natka kurde przecież to dopiero początki? Co będzie później ? W poprzedniej ciazy miałam tak pod koniec a tu zonk ! Myślałam , że coś mi strzyknelo , ale nie mogłam sobie nic takiego skojarzyć. Jak mówisz, że to przez tę macicę to już się boję co będzie za parę miesięcy ..
 
reklama
Kurczę nie żebym narzekała ale nie mam żadnych takich dolegliwości jak wy wszystkie :-( jak bym nie była w ciąży tak się czuję mój lekarz stwierdził że jestem szczęściarą jak nic mi nie dolega :-p
 
Do góry