reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Dziewczyny mialyscie juz cytologie ? Troche mnie bolalo dzis jak ginekolog pobieral wymaz i zauwazylam ze lekko zaplamilam na rozowo.Ale lekarz nie zareagowal wogole wiec mysle ze to normalne .Mialam robiona cytologie nie raz ale dzis zabolalo

Mi wczoraj Ginekolog powiedziała, że na następnej wizycie zrobi cytologie, czyli za 4 tygodnie. A wcześniej też miałaś robione u tego samego lekarza?
 
reklama
Cytologii w ciąży jeszcze nie miałam, ogólnie żadnych badań, jestem przed pierwszą wizytą.

Miałam robioną za to 4 lata temu i czułam lekki dyskomfort ale nie pamiętam abym plamiła.
 
W zeszlej ciąży mialam robioną i nie krwawilam. Z resztą ja co roku robię cytologię i na szczęście nigdy się nie zdarzyło zebym krwawiła.
 
Ja pamietam, ze w poprzedniej ciazy na drugi dzień po zrobionej cytologii troszke plamilam,ale lekarz mnie ostrzegl, powiedzial,ze tak moze byc, bo szyjka jest bardzo mocno ukrwiona w ciazy
 
Hej
Ja po kazdej cytologii plamie troche. Ale miałam robiona na koniec maja wiec niewiem czy będą mi robic w ciąży.


Dzis bylam na wizycie. Serduszko pięknie bije termin na 8marca :)
 
Serduszko no to super zrobisz sobie prezent na dzień kobiet!
A z tymi krwawieniami zależy jak to zrobią delikatnie czy nie. Ja miałam jakiś rok z kawałkiem i też trochę plamilam. A przedtem nigdy. I też mnie wszystko bolało potem.
 
Sarna no jakby jeszcze byla kobietka byloby swietnie :) ale pewnie nie urodzę w terminie. Obu chłopców urodzilam przed terminem wiec pewnie i tym razem tak bedzie :)
 
U mnie dziś słaby dzień, co chwila mdłości i ogólnie słabo się czuje. Czekam teraz jeszcze do dentysty bo nie chciałam przekładać. Zazdroszczę wam juz odbytych wizyt, ja się stresuje przed jutrem. .Lewusek po cytologii w pierwszej ciąży tez lekko plamilam , to normalne. Witam nową mamusie ☺
 
reklama
Dla mnie w ogóle żadne badanie ginekologiczne nie jest przyjemne, wręcz przeciwnie, nie lubię i czuję się źle podczas badania...
 
Do góry