reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Co taka różnica w terminie?



Bar Bra ta różnica dwóch dni wynika z tego, że nie zawsze tak książkowo dochodzi do owulacji i zapłodnienia jak w obliczaniu daty według OM, albo też Pani Ginekolog pozwiedzała, że zależny z jaką dokładnością fasolkę pomierzy.

No chyba, ze chodzi Ci o moją pomyłkę, którą już edytowałam, bo wpisałam sobie datę z OM na maja :p

Miłego dnia dziewczyny :)
 
Ja od rana czuje się mega niedobrze pomaga mi tylko tonic water, najchętniej to nic bym nie jadła. Ciekawa jestem jak u mnie będzie z ciśnieniem bo ogólnie mam nadciśnienie i to takie po 190/120 albo 135/100 i wysokie tętno a w każdej ciąży książkowe 120/80 więc zobaczymy co to będzie zwłaszcza z moją niedoczynnością tarczycy :( Ja ogólnie w tej ciąży strasznie jestem śpiąca totalnie bez energi a tu dom trzeba ogarnąć i 3 małych dzieci (5,4 i 3lata).
 
hej laski byłam wczoraj u lekarza prywatnie zrobił mi usg widziałam serduszko ale nie słyszałam dostałam zwolnienie na miesiąc wiec bede odpoczywac i lekarz zabronił mi cwiczyć gdyz jestem na l4 załozył mi ksiazeczke termin mam na 7.03.2016 moze bedzie prezent na dzien kobiet hehe
 
Ja od rana czuje się mega niedobrze pomaga mi tylko tonic water, najchętniej to nic bym nie jadła. Ciekawa jestem jak u mnie będzie z ciśnieniem bo ogólnie mam nadciśnienie i to takie po 190/120 albo 135/100 i wysokie tętno a w każdej ciąży książkowe 120/80 więc zobaczymy co to będzie zwłaszcza z moją niedoczynnością tarczycy :( Ja ogólnie w tej ciąży strasznie jestem śpiąca totalnie bez energi a tu dom trzeba ogarnąć i 3 małych dzieci (5,4 i 3lata).

A ja z kolei mam niskie cisnienie (przewaznie 90/60) przy wysokim tetnie (koło 100) a przez cala poprzednia ciaze idealnie 120/70 :) i tez jestem ciagle zmeczona, ale na szczęściem w domu tylko jeden 16 miesieczny urwisek do ogarniecia :)
 
Ja dzisiaj mam za soba pierwsze powazne mdlosci :/. Wstawilam obiad i leze i nic nie robie.

Co do cisnienie to ja mam wiecznie niskie. Przez to wieczny spioch jestem [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
hej dziewczyny ja po wizycie. ale co to za wizyta. Wywiad, nawet serduszka nie miałam szans posłuchać. Sprawdziła tętno, wagę i cała historia. No i mają zadzwonić kiedy na scan. A tak myślałam, że coś więcej. Więc teraz znowu czekam..........:(
Zazdroszcze Wam w Polsce, że macie możliwość wcześniejszego scanu.
No a tak apropo to mi na kilku kalendarzach wyszłó 29.02 oby nie!! i urodziny co 4 lata bo rok przestępny.
 
Sarna ja w pon bylam u rodzinnego i ta sama historia. Siuski, tetno, waga i czekam na list ze szpitala ;)

Musimy sie uzbroic w cierplowosc

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry