reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ja wlasnie dlatego, ze jestem po poronieniu to nie chce nic wiedziec. Latanie na usg w pierwszej ciazy nic mi nie dalo. I tak poronilam.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
hej dziewczyny ja po wizycie. ale co to za wizyta. Wywiad, nawet serduszka nie miałam szans posłuchać. Sprawdziła tętno, wagę i cała historia. No i mają zadzwonić kiedy na scan. A tak myślałam, że coś więcej. Więc teraz znowu czekam..........:(
Zazdroszcze Wam w Polsce, że macie możliwość wcześniejszego scanu.
No a tak apropo to mi na kilku kalendarzach wyszłó 29.02 oby nie!! i urodziny co 4 lata bo rok przestępny.

Ehh.. no wlasnie ja dlatego nie chce sie spieszyc z pierwsza wizyta:( pamietam to rozczarowanie w pierwszej ciazy :(
Ale 13 sierpnia lece do Polski, wiec od razu ide na pierwsze usg :) a u nas na wizyte raczej przed 12 tyg nie pojde bo nawet karty ciazy nie zakladaja :(
Ja tez sie obawiam, zeby Malenstwo nie zechcialo przyjsc 29ego na swiat;D
 
ja lecę do POlski 15 sierpnia, no może przedtem będę miała już scan. zobaczymy. Jak ja byłam w pierwszej ciąży niepamiętam dokładnie który tydzień myśle że ok 10 i słyszałam bicie serduszka. A teraz mogło sie nie co pozmieniac po 7 latach! mykam do pracy trzymajcie się i dla mnie najlepszym rozwiązaniem na ciągłe nudności jest zjedzenie czegoś co 2 godziny, mimo że nie moge patrzeć na jedzenie!
 
Witam Was ! chciałabym dołączyć, bo też dwie kreski na teście zobaczyłam, dwa tygodnie temu zrobiłam pierwszy test, później jeszcze dwa :-), ostatnia miesiączkę miałam 31 maja. Wizyte mam na jutro, niestety dziś pojawiło się lekkie plamienie :-( taki śluz podbarwiony, przeraziłam się, bo pierwsza ciażę miałam bezproblemowa....( synek ma półtora roku) dzwoniłam do lekarza i powiedział, że spokojnie, moge wziać luteinę i przesunął mi wizytę z 20.40 na 15,00 wiec byle do jutra! nic mnie nie boli, ale to chyba marne pocieszenie. mam świadomość, ze to poczatek ciaDzis cały dzien leże, synkiem rodzina się zajmuje, a w domu tumany kurzu, bo remont jakiego jeszcze u nas nie bylo, wywalanie ścian itp. będzie ciężko, dobrze, ze mam urlop do końca lipca! nie mam żadnych mdłości tylko senna jestem i co chwile mi coś śmierdzi.

Trzymam kciuki za Was! pomyślnych wizyt Wam życzę!
 
Tatusia Witaj,ja plamilam we wszystkich ciążach poza jedną.Mijało po kilku dniach i nic wiecej się nie działo.Bralam Duphaston.
 
Dziewczyny mialyscie juz cytologie ? Troche mnie bolalo dzis jak ginekolog pobieral wymaz i zauwazylam ze lekko zaplamilam na rozowo.Ale lekarz nie zareagowal wogole wiec mysle ze to normalne .Mialam robiona cytologie nie raz ale dzis zabolalo
 
reklama
Hejka. Ja dzisiaj miałam zupełnie inny dzień. Dzieciaki zabrałam na pierwszą podróż pociągiem. Na szczęście blisko, bo tylko pół godziny. W jedną stronę jechalo się bosko, bo nowy przyjechał, więc wygodnie, mieliśmy swoje miejsca, dzieciaki podekscytowane, ale w drugą stary grat przyjechał i musieliśmy stać w korytarzu. Myślałam, że tam haftnę bleee.
 
Do góry